اینستاگرام امکان لینک کردن به اکانت های تلگرام و اسنپ‌چت را مسدود کرد

04 مارس 2016
آموزشی برای حذف کردن اکانت در اینستاگرام,حذف حساب اینستاگرام,حذف کردن اکانت,Instagram,حذف حساب اینستاگرام,اینستاگرام,ترفند اینستاگرام,سایت آموزشی موبایلستان

شبکه اجتماعی اینستاگرام (Instagram) تصمیم به مسدود کردن ویژگی لینک کردن و هدایت کاربر به سایر صفحات شبکه‌های اجتماعی را مسدود کرد. با مسدود شدن این امکان شما نمی‌توانید لینک صفحه تلگرام (Telegram) یا اسنپ‌چت (SnapChat) خود را در قسمت بیو (Bio) قرار دهید. این ممنوعیت شامل حال افراد معروف (بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران و…) نمی‌شود و این اشخاص می‌توانند به راحتی لینک ویدیو های یوتیوب (YouTube) یا دیگر صفحات اجتماعی خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

آقای پائول دورف (Paul Durove) امروز طی توییتی اعلام نمود که از این پس امکان لینک کردن به اکانت های تلگرام وجود ندارد ولی برای به اشتراک گذاشتن آدرس اکانت های Facebook، Linkedin، Twitter و Periscope ممانعتی نیست. دورف افزود که این اقدام مستقیما توسط مالک اینستاگرام، شرکت فیسبوک، صورت گرفته و این اختیار از چارچوب برنامه نویسان اینستاگرام خارج بوده است. پیش از این دیده بودیم که فیسبوک، به اشتراک گذاشتن لینک اکانت های تلگرام را در واتس‌آپ (Whatsapp) نیز ممنوع کرده بود. شاید دلیل این اقدام ناگهانی، وجود امکان ویرایش تصاویر در برنامه‌ی تلگرام است، زیرا که روزانه حدود ۳۵ میلیون تصویر در این برنامه مکالمه رایگان، ویرایش می‌شود. این آمار در مقابل عدد ۷۰ میلیون تصویر اینستاگرام بسیار کم به شمار می‌آید.

در آخر نیز اینستاگرام طی یک بیانیه رسمی، به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات از سوی برنامه‌ی تلگرام را ممنوع دانست و خاطرنشان کرد که این ممنوعیت از این پس جزو قوانین اصلی این شبکه اجتماعی به شمار می‌رود. شایان ذکر است که این محدودیت برای برنامه اسنپ چت (SnapChat) نیز به قوت خود باقیست.

شبکه‌های اجتماعی از نگاه لنز آنر 9 لایت (Honor 9 Lite) گوشی خوش قیمت بازار

منبع: Phonearena 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی