• خانه
  • اخبار
  • اینستاگرام قابلیت Mute پروفایل‌ها را به سرویس خود اضافه می‌کند
اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت Mute پروفایل‌ها را به سرویس خود اضافه می‌کند

اینستاگرام اخیرا قابلیت جدیدی را معرفی کرده است که از طریق آن می‌توان برخی از اکانت‌ها را در حالت سکوت قرار داد. با انجام این کار دیگر پست‌ها و استوری‌های آن فرد در صفحه نخست اینستاگرام نمایش داده نمی‌شوند. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

اغلب ما در اینستاگرام کاربرانی را دنبال می‌کنیم که برخی از آن‌ها چندان به دلمان خود نمی‌آیند. پست‌های این افراد باعث ایجاد نگرانی در ما می‌شود که مبادا محتوای اینستاگرام‌مان را تحت تاثیر قرار دهند. اما دلیل اینکه نمی‌خواهیم چنین افرادی را آنفالو کنیم این است که دوست داریم به محتوای موجود در اکانتشان دسترسی داشته باشیم یا اگر در کامنت‌ها یا تصاویرشان منشن شدیم از این قضیه مطلع شویم. اینستاگرام اخیرا راهکاری را برای این مشکل ارائه کرده است و با استفاده از قابلیت، کاربران از این پس قادر خواهند بود تا برخی از اکانت‌های مورد نظرشان را به حالت سکوت (Mute) در بیاورند. این ویژگی به زودی به اینستاگرام اضافه خواهد شد.

مقالات مرتبط:

اگر کاربران برخی از افراد را در instagram در حالت سکوت قرار دهند، فرد مقابل از این قضیه مطلع نخواهد شد. برای انجام این کار باید دکمه (…) که در کنار پست‌های فرد مورد نظر قرار دارد را لمس کرده و گزینه Mute را انتخاب کنید. برای ساکت کردن استوری‌های یک کاربر خاص نیز می‌توانید در صفحه نخست اینستاگرام انگشتتان را به مدت نسبتا طولانی روی استوری فرد قرار دهید یا در پروفایل وی این کار را انجام دهید تا گزینه‌ مربوط به ساکت کردن اکانت نمایش داده شود. اینستاگرام در خصوص قابلیت جدیدش چنین می‌گوید:

هدف ما این است که صفحه نخست instagram را تبدیل به مکانی عالی برای به اشتراک گذاری و ارتباط با کاربران کنیم. این کار باعث می‌شود که محتوای مورد نظر شما در صفحه نخست نمایش داده شوند. در طول هفته‌های آینده،‌ قابلیت ساکت کردن به اینستاگرام اضافه خواهد شد.

اینستاگرام

کاربران در زمانی هم که قصد داشتند کاربری را که قبلا در حالت سکوت بود را از این حالت خارج کنند، تنها کافی است که به پروفایل فرد مذکور بروند و آن را Unmute کنند. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در خصوص اینکه چند بار پروفایلی را Mute و Unmute کنید وجود ندارد.

اینستاگرام در حال تست طراحی سیاه و سفید است

این قابلیت جدید instagram بدون شک با استقبال زیادی از سوی کاربران مواجه خواهد شد. نظر شما در خصوص ویژگی مذکور چیست؟ نظرات خود را در این خصوص با ما و سایر کاربران موبایلستان در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی