باتری 4500 میلی آمپری در گلکسی نوت 10 پرو

09 اردیبهشت 1398

براساس اطلاعات منتشره ، میزان باتری دستگاه گلکسی 10 پرو منتشر شده است. یک باتری 4500 میلی آمپری انرژی فزاینده این دستگاه را تامین می کند. البته شرکت سامسونگ مشخص بود که قصد داشت علاوه بر گوشی سامسونگ نسخه استاندارد، یک نسخه گوشی گلکسی نوت 10 پرو را نیز عرضه کند. به تازگی مشخصات این دستگاه قدرتمند در اینترنت فاش شده است. این دستگاه در نسخه  G5 نیز عرضه شده است.

یک باتری 4500 میلی آمپری انرژی این دستگاه را تامین می کند. با مقایسه متوجه می شویم که باتری این دستگاه نسبت به گلکسی نوت 9، 500 برابر افزایش یافته و کاربر می تواند مدت زمان بیشتری را با این دستگاه کار کند. البته هنوز مشخص نشده که شرکت سامسونگ به طور قطعی از این دستگاه استفاده خواهد کرد ولی زمانی که گوشی 5G S10 یک باتری 4500 میلی آمپری دارد، بنابراین متوجه می شویم که این چنین دستگاه قدرتمندی حتما باتری 4500 میلی آمپری نیز داشته باشد. شما بازار هدف گلکسی 5G S10 را می دانید؟

براساس گزارش رسیده مشخص شده که گوشی کلکسی نوت 10 به صفحه نمایشگر 28/6 اینچی و نسخه پرو آن نیز به صفحه نمایشگری به اندازه 78/6 اینچی مجهز شده و با این مشخصات روانه بازار خواهد شد. این تبلت یک دوربین چهارگانه دارد و بنابراین مشخص می شود که این گوشی قدرتمند، یک دوربین چهارگانه خواهد داشت.

مشخص می شود که شرکت سامسونگ با چیپست 9820 و اسنپدراگون 855 تصمیم گرفته که به بازار هدف خود دست بیابد. کارایی و عملکرد قلم دستگاه در مقایسه با نمونه فعلی افزایش یافته و بهتر شده است. انتظار می رود که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از این دستگاه منتشر شود. هیچ سیم کارتی در این تلبت جای نمی گیرد. می توان با حافظه جانبی 64 گیگا بایت برای این دستگاه استفاده کنید.

گلکسی اس ۷ سامسونگ سوم اسفند ماه معرفی خواهد شد ؟

بیشتر بخوانید

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی