بازی و بازی‌سازان ایرانی در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۶ حضور دارند

222
۲۶ مرداد ۱۳۹۵

نمایشگاه بزرگ گیمزکام ۲۰۱۶ از سه‌شنبه شب با برگزاری کنفرانس کمپانی بلیزارد و سپس الکترونیک آرتز، کار خود را آغاز خواهد کرد و جالب است بدانید که بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای زمینه را برای حضور ایران در این نمایشگاه مهیا کرده است.

 

روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای امروز گزارش داد که این ارگان زمینه‌سازی‌‌های لازم برای شرکت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۶ را انجام داده و «پاویون ایران» به ارائه‌ و شناساندن صنعت بازی‌سازی ایران در این رویداد بین‌المللی مشغول خواهد بود.

 
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، برنامه‌های متنوع و مفصلی را برای گیمزکام امسال در نظر گرفته است و به نوعی می‌توان گفت بخش‌های مختلف صنعت را تفکیک کرده است. بنیاد ملی امسال تنها در نقش سیاست‌گذار و از نگاه کلان با موسسات مرتبط، آکادمی‌ها و بنیادهای مشابه در کشورهایی همچون اسپانیا، کره، ترکیه و بریتانیا مذاکره خواهد کرد.

 
امسال بخش‌های مختلفی از صنعت بازی کشورمان پابه‌پای بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه حضور خواهند داشت و هرکدام برای رسیدن به هدف مشخصی تلاش خواهند کرد.
برای این منظور کتابی با عنوان Essential Facts & Key Players درباره صنعت بازی ایران تهیه شده است که تمام توضیحات مورد نیاز فعالان بین‌المللی از جمله آمار و ارقام و همچنین برترین شرکت‌های فعال در حوزه‌های مختلف را ارایه می‌کند. این کتاب در ۲۰۷ صفحه و تماما به زبان انگلیسی تهیه و چاپ شده است.

انجام بازی پوکمون گو در مجلس نروژ، برای نخست وزیر این کشور گران تمام شد

 

Iran gaming book

مجموعه «دایرک» به عنوان تنها مجموعه پژوهشی و آماری صنعت بازی در کشور، به ارایه آمار و ارقام دقیقی از صنعت بازی خواهد پرداخت و دید و نگاه سرمایه‌گذاران خارجی را نسبت به بازار ایران باز خواهد کرد.

 
شرکت فن‌افزار در نقش ناشر در این نمایشگاه حضور دارد و با ارایه بازی‌های ایرانی به ناشران خارجی، تلاش خواهد کرد تا بازی‌های ایرانی را بیش از پیش جهانی کند. همچنین بازی‌های برتر رویداد بازی‌سازی Level Up نیز که چند روز پیش مشخص شدند نیز توسط فن‌افزار در گیمزکام به نمایش گذاشته می‌شود.

 
شرکت آنو به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی کشور که در بخش هنری (Art) توانایی‌های بسیاری دارد، در نمایشگاه حضور دارد تا توانمندی‌های ایران را در حوزه هنر دیجیتال به نمایش بگذارد. هدف این شرکت عقد قرارداد برای پروژه‌های برون‌سپاری در حوزه هنر دیجیتال است.

 
بخش دیگری از غرفه ایران به جلسات اختصاص داده شده است که تمام ایرانیانی که به صورت مستقل در نمایشگاه حضور دارند می‌توانند از این فضا جهت برگزاری جلسات خود استفاده کنند.

 

 

Gamescom 2016
Gamescom 2016
۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی