• خانه
  • اخبار
  • بازی پوکمون‌گو در کلیسا به قیمت زندانی شدن یک روس تمام شد

بازی پوکمون‌گو در کلیسا به قیمت زندانی شدن یک روس تمام شد

یک کاربر روس بازی پوکمون‌گو که به علت ارسال کلیپ‌های ویدئویی در یوتیوب مشهور است، به علت اجرای بازی پوکمون‌گو در کلیسا به دو ماه زندان محکوم شد و ممکن است مدت این حکم به ۵ سال افزایش یابد.

وی بر اساس ماده ۲۸۲ قانون جرائم فدرال روسیه دستگیر شده است، بر طبق این قانون دامن زدن به نفرت و دشمنی و همچنین تحقیر کرامت انسانی ممنوع است.

این فرد که Ruslan Sokolovsky نام دارد، از دادگاهی در شهر Yekaterinburg تقاضای فرجام خواهی کرده است. محاکمه مجدد وی در ماه نوامبر صورت خواهد گرفت.

این وبلاگ‌نویس ۲۱ ساله ویدئویی را از خود در وبلاگش منتشر کرده که بر طبق محتوای آن در حال اجرای بازی پوکمون‌گو در محوطه یک کلیساست. این کلیسا محل قتل اعضای خانواده آخرین تزار روس است.

وی حکم صادر شده بر علیه خود را شگفت‌انگیز دانسته و افزوده مشخص نیست قدم زدن من در کلیسا با گوشی تلفن همراه به چه کسی آسیب زده است.

فیل اسپنسر: هدف ما رسیدن به سونی نیست

Vladimir Legoyda سخنگوی کلیسای ارتدوکس روسیه رویه و رفتار این وبلاگ‌نویس را مشابه با نشریه فکاهی فرانسوی شارلی هبدو دانسته که به اعتقادات دینداران حمله می‌کند، به گفته وی رفتارهای این فرد با هدف به چالش کشیدن مقامات روس صورت می‌گیرد.

منبع : ایتنا

مطلب پیشنهادی