در بازی Call of Duty: Infinite Warfare اختیار کامل سفینه‌های فضایی را برعهده بگیرید

350
۰۷ تیر ۱۳۹۵

به نظر می‌رسد بازی Call of Duty: Infinite Warfare قرار است بهتر از آنچه انتظارش را می‌کشیدیم، باشد. در تازه‌ترین خبری که از این عنوان منتشر شده است، مطلع شدیم که بازی‌باز می‌تواند هدایت کامل یک سفنیه فضایی را در اختیار داشته باشد.

 

مطابق هر سال، امسال نیز «اکتیویژن» (Activision) با دستی پر سراغ عاشقان سری COD آمده است. جدا از نسخه بازسازی شده بازی Call of Duty: Modern Warfare، «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) قرار است بازی Call of Duty: Infinite Warfare را نیز منتشر کند. عنوانی که قرار است بازی‌باز را بیش از پیش به اعماق فضا و چنگ‌های پیشرفته و فرازمینی ببرد. جدا از اینکه بازی‌بازان از این موضوع خوشحال هستند یا نه، به نظر می‌رسد بازی پتانسیل‌های بالایی خواهد داشت. حداقل بیش از آنچه ما تصورش را داریم. شاید اکتیویژن برای نگه داشتن این سری در جنگ‌های فرازمینی، دلایلی داشته است. آقای «چارلی اینتل» (Charlie Intel) می‌گوید نمایشی که از این بازی در کنفرانس سونی ارائه شد، نشان دهنده روندی خطی از داستان نبود و بازی‌باز کنترل کامل سفینه فضایی و اهدافش را در اختیار داشت.

برای سری Call of Duty که همواره دارای نوعی گیم‌پلی خطی بوده است و همیشه شما را به پیروی از اعمالی خاص و رفتن از مسیری خاص محکوم می‌کرد، امکان در دست داشتن کنترل وسیله نقلیه بزرگی چون سفینه فضایی و کنترل آن به مسیرهای دلخواه می‌تواند فوق‌العاده هیجان‌انگیز باشد.

تاریخ انتشار نسخه غربی Romance of the Three Kingdoms 13 مشخص شد

از طرفی اکثر ماموریت‌هایی که در سری Call of Duty با وسایل نقلیه و تعقیب و گریز همراه باشد، نوید مراحلی هیجان‌انگیز و پربرخورد را می‌دهد.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ (جمعه، ۱۴ آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی