بازی Resident Evil: Umbrella Corps تا ژوئن تاخیر خورد

22 فروردین 1395

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط کمپانی کپ‌کام، طرفداران عنوان Resident Evil: Umbrella Corps باید یک ماه بیشتر جهت عرضه بازی دندان روی جگر گذاشته و صبر کنند. آن‌طور که گفته‌شده دلیل این تأخیر این بوده که تیم سازنده به زمان اضافی برای انجام یک سری بهینه‌سازی نیاز دارد. این‌گونه آن‌ها می‌توانند به بازی‌بازان اطمینان خاطر دهند که هنگام انجام بازی «بهترین تجربه ممکن» را خواهند داشت.

اگر نمایشگاه توکیو گیم شو امسال (TGS 2016) را دنبال کرده باشید، بدون شک از اخبار منتشر شده پیرامون این بازی مطلع هستید. کمپانی کپ‌کام گفته بود که Resident Evil: Umbrella Corps با استفاده از موتور بازی‌سازی Unity ساخته شده و عنوانی تیراندازی و سوم شخص آنلاین بوده که در قالب مسابقه‌های رقابتی جریان خواهد داشت.

از سایر ویژگی‌های این عنوان که در اختیار بازی‌باز قرار می‌گیرد می‌توان به وجود برخی از نقشه‌هایی که طبق مناطق سری بازی طراحی شده‌اند، حالت multi-mission و گزینه‌های مختلف جهت شخصی‌سازی اشاره نمود.

با تغییر در تاریخ انتشار، بازی‌بازان می‌توانند در ۲۱ ژوئن سال میلادی جاری برابر با ۱ تیر ۱۳۹۴ عنوان Resident Evil: Umbrella Corps را بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ تجربه و بازی کنند. شایان به ذکر بوده که قیمت نسخه دیجیتالی بازی ۲۹٫۹۹ دلار است.

VG247

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی