باز هم آیفون X و نقص فنی جدید

تشخیص چهره آیفون X

نمایشگر آیفون X

بر اساس گزارش‌های جدید، کاربران تلفن همراه هوشمند آیفون X با مشکل جدیدی روبرو شده‌اند و آن‌هم مربوط به مشاهده یک خط سبز در حال حرکت بر روی گوشه تلفن‌های همراهشان بوده است. بااین‌حال هنوز تحلیلگران بسیاری از محصولات اپل در آیفون X با این مشکل مواجه نشده‌اند.

بااین‌حال اپل به‌سرعت به مشکل پیش‌آمده پاسخ نداده است اما اگر این مشکل جدی باشد، ضمانت‌نامه موجود بر روی این تلفن همراه هوشمند باید نقص یاد شده را پوشش داده و به تعمیر آن بپردازد. بااین‌حال بسیاری از کاربران دستگاه‌ها مشکل‌دار گزارش کرده‌اند که اپل به تعمیر این دستگاه‌ها نمی‌پردازند و آیفون X های مخدوش را با نمونه سال آن تعویض می‌کند.

بااین‌حال اگر شما هم با مشکل مشاهده خط سبزرنگ بر روی صفحه‌نمایش آیفون X خود مواجه هستید بهتر است با بخش پشتیبانی اپل در توییتر به آدرس @AppleSupport تماس گرفته یا از طریق چت آنلاین، مراجعه به اپل استور مکان زندگی یا مرکز خدمات اپل مختص کشورتان مراجعه کنید. به‌این‌ترتیب به گزارش مشکل پیش‌آمده حتماً می‌توانید تلفن همراه مخدوشتان را با نمونه سالم آن جایگزین کنید.

البته جالب است بدانید که با ورود تلفن همراه هوشمند آیفون X به دست مشتریان مشکلات متفاوت این دستگاه نیز رفته‌رفته افشا می‌شود. برای مثال یکی از مشکلات مربوط به این تلفن همراه هوشمند را می‌توان به صفحه‌نمایش بسیار شکننده آن مرتبط دانست که در تست‌های ضربه انجام‌شده تنها با یک‌بار افتادن از دست کاربر شکستگی‌ها و ترک‌های زیادی بر روی آن دیده‌شده است.

از دیگر مشکلات مربوط به این تلفن همراه هوشمند، عدم‌تشخیص اثرانگشت کاربر توسط صفحه‌نمایش در حالت تغییر دما و ورود به محیط سرد است که بسیاری از کاربران مناطق آب و هوایی سردسیر را بسیار نگران کرده است. بااین‌وجود اپل این نگرانی را بی‌پاسخ نگذاشته و اظهار کرده است که این مشکل با یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری قابل‌حل است و تیم این کمپانی در حال آماده‌سازی بسته یاد شده هستند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی