• خانه
  • اخبار
  • با امضای یک تفاهم نامه، ایرانسل بستر ارایه خدمات اینترنت موبایل به گردشگران را فراهم می کند

با امضای یک تفاهم نامه، ایرانسل بستر ارایه خدمات اینترنت موبایل به گردشگران را فراهم می کند

امروز با امضا تفاهم نامه همکاری میان اپراتور ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، امکان ارایه خدمات ارتباطی مبتنی بر اینترنت موبایل به گردشگران داخلی و بین المللی فراهم شد.
مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی براری معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در امضا این تفاهم نامه حضور داشتند.
دزفولی در این مراسم به توسعه نسل سوم و چهارم اینترنت همراه و راه اندازی شبکه اینترنت نسل چهار ثابت اشاره کرد و این فناوری ها را شاهدی بر نزدیک شدن ایران به معیاری تکنولوژیکی دنیا دانست.
دزفولی همچنین اشاره کرد که گسترش زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی یکی از ملزومات جذب گردشگران خارجی است و ایرانسل در این زمینه اقدامات موثری انجام داده است.
این تفاهم نامه با توجه به ضرورت ارایه خدمات بهینه به گردشگران داخلی و بین المللی و استفاده از خدمات، توانمندی ها و زیرساخت ارتباطی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران جهت ارایه خدمات بهتر به گردشگران و افزایش تعداد گردشگران و رونق بیشتر صنعت گردشگری به امضا رسید.
بر اساس این تفاهم‌نامه، طرفین همکاری خود را در جهت ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و بین‌المللی به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق صنعت گردشگری، ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای مخابراتی ایرانسل و توسعه زیرساخت‌های فنی و ارتقای پوشش شبکه در نقاط ویژه گردشگری گسترش خواهند داد.

 

مطلب پیشنهادی