اخبار

با باکس‌آرت‌های بازی‌های پلی‌استیشن وی‌آر آشنا شوید

بر اساس تصاویری که در یک فروشگاه اینترنتی قرار گرفته است، طرح نسخه فیزیکی بازی‌های پلی‌استیشن VR مشخص شده است. این تصاویر نشان می‌دهد که کمپانی سونی چگونه عناوین پلتفرم واقعیت مجازی خود را از عناوین پلی‌استیشن ۴ مجزا کرده است.
به تازگی تصویر دو بازی Rigs: Mechanized Combat League و Playstation VR Worlds در وب‌سایت فروشگاه بست‌بای قرار گرفته است. بر این اساس سونی با قرار دادن عنوان بازی‌های پلی‌استیشن VR، بازی‌های این پلتفرم را از سایر عناوین جدا کرده است. همچنین عبارتی نیز بر روی طرح این بازی‌ها وجود دارد که نشان‌دهنده آن است که برای تجربه این بازی به هدست واقعیت مجازی سونی و دوربین پلی‌استیشن نیاز دارید.

 

Playstation VR

بازی Rigs که توسط استودیو بازی‌سازی گوریلا ساخته شده است با قیمت ۴۹/۹۹ دلار و بازی Playstation VR Worlds با قیمت ۳۹/۹۹ دلار عرضه خواهد شد. این قیمت پایین‌تر از قیمت نسخه فیزیکی بازی‌های پلی‌استیشن ۴ است. همچنین در لیستی که در این وب‌سایت قرار گرفته است، بازی Batman Arkham VR نیز وجود دارد که با قیمت ۱۹/۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

 

playstation vr

پلی‌استیشن VR در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) عرضه خواهد شد و به نظر می‌رسد در مناطقی که از سیستم PAL استفاده می‌کنند، طرح نسخه فیزیکی بازی‌های این پلتفرم کمی متفاوت باشد.

نظر شما در رابطه شکل ظاهری نسخه فیزیکی بازی‌های پلی‌استیشن VR چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟