با تعطیلی اپلیکیشن Highlights، خانواده لومیا یک قدم دیگر به پایان نزدیک شد

12 مهر 1395

نوکیا که زمانی با موبایل های سری لومیا حضور در بازار را تجربه می کرد، در سال ۲۰۱۴ این خانواده محصولات را در کنار دیگر تلفن های هوشمند و خدمات مرتبط به مایکروسافت فروخت و حالا، بار دیگر در تلاش است به بازار تلفن های هوشمند بازگردد.

اما نکته اینجاست در تمام اخباری که تاکنون از محصولات احتمالی و جدید شرکت فنلاندی منتشر شده نامی از سری لومیا به چشم نمی خورد. پیش از این هم مایکروسافت نام سری لومیا را از فروشگاه آنلاین خود حذف کرده بود و حالا اتفاق دیگری افتاده که نشان می دهد احتمالاً لازم است خود را برای مرگ برند لومیا آماده کنیم.

مایکروسافت اعلام کرده دیگر Highlights را بروزرسانی نمی کند، اپلیکیشنی که اخبار، توصیه های کاربردی و اطلاعات مشابه را در اختیار کاربران محصولات سری لومیا قرار می داد.

در حال حاضر اگر اپلیکیشن Highlights را باز کنید با پیغامی مواجه می شوید که توصیه می کند روش های دیگری مثل شبکه های اجتماعی را برای دریافت اطلاعات در مورد محصولات سری لومیا در نظر داشته باشید، چرا که این اپلیکیشن دیگر بروزرسانی نخواهد شد.

بر اساس این موضوع و اخبار دیگری که تاکنون منتشر شده، تقریباً می توان اطمینان داشت تلفن های هوشمند جذاب سری لومیا به پایان خود رسیده اند و دیگر نباید منتظر محصول جدیدی از این خانواده باشیم.

از طرف دیگر با کنار گذاشتن لومیا توسط مایکروسافت، مشخص نیست این شرکت قصد دارد سرانجام بر اساس شایعات متعدد تلفن های هوشمند Surface Phone را رونمایی کند، یا مثل بلک بری طراحی و توسعه موبایل های هوشمند را کنار گذارد.

مایکروسافت در حال افزودن ترکپد مجازی به ویندوز ۱۰ است
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی