موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

با شبکه گسترده رومينگ مستقيم و بي واسطه ايرانسل

با شبکه گسترده رومينگ مستقيم و بي واسطه ايرانسل

 

گسترده ترين شبکه رومينگ بين الملل تلفن همراه کشور به ايرانسل تعلق دارد

ايرانسل با برخورداري از گسترده ترين شبکه رومينگ بين الملل تلفن همراه کشور امکان استفاده مشترکان از سيم کارت هاي دائمي، اعتباري و ديتاي خود در خارج از کشور و حتي در طول برخي از سفرهاي هوايي و دريايي بين المللي فراهم کرده است.

درحال حاضر رومينگ سيم کارت هاي دائمي ايرانسل با 403 اپراتور، رومينگ سيم کارت هاي اعتباري با 153 اپراتور و رومينگ ديتا با 301 اپراتور در سراسر جهان برقرار است. ايرانسل تنها اپراتور تلفن همراه کشور است که امکان استفاده از خدمات ديتا در سفرهاي خارجي را براي مشترکين خويش ممکن ساخته است.

مشترکان ايرانسل در برخي کشورها مي توانند براي استفاده از رومينگ بين الملل از کارت شارژ اپراتور مقصد هم استفاده کنند. همچنين ايرانسل تنها اپراتور ايراني است که امکان استفاده از سيم کارت هاي خود را در طول پروازهاي بين المللي و سفرهاي دريايي براي اولين بار در کشور فراهم کرده است.

رومينگ ايرانسل علاوه بر خدمات برقراري و دريافت تماس، قابليت ارسال و دريافت پيامک و امکان استفاده از خدمات اينترنت همراه را در بسياري از کشورهاي طرف قرارداد براي مشترکان ايجاد کرده است.

مشترک براي استفاده از رومينگ سيم کارت هاي دائمي بايد صورتحساب هاي قبلي خود را به طور کامل پرداخت کرده باشد و مبلغ هشت ميليون ريال سپرده رومينگ که قابل بازگشت است را پرداخت کند. براي اين کار مي توان به يکي از شعب بانک هاي ملت، ملي يا تجارت مراجعه يا از طريق سايت بانکداري بانک ملت يا سايت ايرانسل و يا کنترل حساب اينترنتي نسبت به پرداخت آن اقدام کرد. هنگام خروج از ايران و ورود به محدوده رومينگ بين المللي، سيم کارت به طور خودکار به وضعيت رومينگ تبديل مي شود.

براي استفاده از رومينگ سيم کارت هاي اعتباري نيز بايد با شماره گيري کد #1*111* از سيم کارت اعتباري، رومينگ را فعال کرد و با داشتن شارژ کافي از آن استفاده کرد.

براي شارژ سيم کات اعتباري مي توان از طريق #7*، وب سايت ايرانسل، سرويس شارژ، شارژ خط به خط، وب سايت هاي بانک هاي طرف قرارداد و کارت شارژ نسبت به تامين اعتبار کافي براي برقراري تماس اقدام کرد.

براي فعال سازي رومينگ سيم کارت هاي ايرانسل بايد کد #1*111* و غيرفعال سازي آن کد #2*111* را وارد کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار