• خانه
  • اخبار
  • با قابلیت جدید اینستاگرام می‌توانید پست های مختلف را به عنوان استوری منتشر کنید
اینستاگرام

با قابلیت جدید اینستاگرام می‌توانید پست های مختلف را به عنوان استوری منتشر کنید

اینستاگرام قابلیت انتشار پست‌های مختلف را به عنوان استوری در سرویس خود قرار داده است. همراه موبایلستان باشید تا با این قابلیت جدید آشنا شویم.

با وجود اینکه اینستاگرام هر از چندگاهی قابلیت‌های جدیدی را به سرویس خود اضافه می‌کند، اکنون نیز شاهد قابلیت جدیدی در این اپلیکیشن محبوب هستیم. این شبکه اجتماعی اخیرا قابلیتی را ارائه کرده است که کاربران از طریق آن می‌توانند هر پستی در این سرویس را به صورت مستقیم به استور دایرکت کنند. تا پیش از این کاربران می‌بایست تصویری را به صورت مجزا پست می‌کردند و سپس اگر قصد داشتند که در استوری‌شان نیز قرار گیرد، آن را باید مجددا روی استوری می‌گذاشتند. اما اکنون می‌توان به سادگی با پست کردن یک تصویر یا ویدیو، آن را به استوری نیز انتقال داد.

مطالب مرتبط:

باید اشاره کرد که بخش ویرایشگر استوری‌ها قابلیت‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌داد و افراد می‌توانستند از طریق آن، رنگ تصاویرشان را تغییر دهند یا اقدامات دیگری روی آن‌ها انجام دهند. اما جای هیچ نگرانی نیست! زیرا در حین استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام، زمانی که پست‌ها به عنوان استوری منتشر می‌کنید نیز این ویرایشگر در اختیارتان قرار دارد. با استفاده از این قابلیت جدید همچنان می‌توانید هشتگ‌ها، نظرسنجی، اموجی، افکت‌های مختلف متن، گیف و فیلتر‌های گوناگون را روی استور‌هایتان قرار دهید.

البته لزوما نیازی نیست که فقط پست‌های خودتان را به صورت استوری منتشر کنید. بلکه امکان انتشار پست‌های سایرین نیز به عنوان استوری وجود دارد. در این حالت پست مربوط به فردی دیگر، به عنوان استوری شما منتشر خواهد شد. در زیر می‌توانید شیوه انجام این کار را مشاهده کنید.

اینستاگرام

نظر شما در خصوص قابلیت جدید instagram چیست؟ راستی، حرف از اینستاگرام شد، خوشحال می‌شویم که صفحه موبایلستان را در اینستاگرام نیز دنبال کنید.

لینک صفحه موبایلستان در اینستاگرام


بیشتر بخوانید:

مطلب پیشنهادی