با قابلیت های ویژه صوتی ال‌جی V۳۰ بیشتر آشنا شویم

ال‌جی V۳۰

ال‌جی V۳۰

ال‌جی شرکتی است که همواره در سایه شرکت های بزرگ دیگر قرار داشته است ولی پرچم‌داران این کمپانی همیشه برای هواداران آن بسیار مناسب بوده‌اند. در این میان این شرکت به تازگی به دنبال آشتی دیگری با هواداران خود است. همان‌طور که می‌دانید تنها مدت زمانی بسیار کوتاه تا رونمایی از پرچم‌دار جدید کمپانی ال‌جی یعنی ال‌جی V۳۰ زمان باقی است اما این کمپانی هنوز هم به افشای اطلاعاتی درباره پرچم‌دار جدید خود می‌پردازد. در همین راستا نیز کمپانی یاد شده اعلام کرده است که تلفن همراه هوشمند ال‌جی V۳۰ قابلیت‌های پخش صدای ویژه‌ای را ارائه می دهد که تا کنون بر روی هیچ تلفنی دیده نشده است.

این تلفن همراه هوشمند مجهز به دستگاه تبدیل کننده دیجیتال به آنالوگ پیشرفته ۳۲ بیتی Hi-Fi Quad خواهد بود که با استفاده از تراشه Sabre ES۹۲۱۸P تامین نیرو می شود. این دستگاه جدید بر روی این تلفن همراه هوشمند به نسبت گذشته قابلیت شخصی سازی بسیار بیشتری داشته و ال‌جی نیز همراه آن فیلترهای دیجیتالی و پیش تنظیمات صوتی برنامه ریزی شده‌ای را ارائه خواهد کرد.

ال‌جی در این باره اعلام کرده است که چهار حالت پخش از پیش تنظیم شده یعنی حالت‌های پیشرفته، با جزئیات، زنده و بیس را بر روی V۳۰ ارائه می‌کند و همین امر نیز به کاربران اجازه می دهد تا به شخصی سازی قابلیت‌های پخش صدای این تلفن بپردازند. فیلترهای دیجیتالی متعددی نیز برای همین امر طراحی شده‌اند.

این کمپانی در ادامه اظهار داشت که مشتریانی که از دستگاه‌های پخش معمولی استفاده می‌کنند می‌توانند با استفاده از قابلیت ارائه شده بر روی ال‌جی V۳۰ تجربه خروجی صدای دستگاه‌های گران قیمت را در اختیار داشته باشند. همچنین این دستگاه نیز مانند نسخه قبلی خود همراه با یک ست هدفون B&O Play ارائه خواهد شد. این دستگاه با قابلیت‌های خود توجهات بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و در تاریخ ۳۱ ماه جاری میلادی رونمایی می شود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی