بخش چند‌نفره اکس باکس ۳۶۰ رایگان شد !

15 فروردین 1395

عملکرد اخیر مایکروسافت چه در مصاحبه‌ها و چه صفحات اجتماعی همواره نشان‌دهنده پایدار بودن حمایتش از کنسول نسل هفتمی خود بوده است. روز گذشته خبری مبنی بر رایگان بودن بخش چندنفره برخی از بازی‌های ویدیویی برای دارندگان کنسول اکس باکس ۳۶۰ منتشر شد که باری دیگر سبب به وجد آمدن طرفداران و تحسین بازی‌بازان گردید.

همان‌طور که اطلاع دارید برای انجام بازی چندنفره یا Multiplayer در اکس باکس ۳۶۰ (Xbox 360) نیازمند اشتراک طلایی هستید؛ اما اگر تمایل به انجام بازی آنلاین بدون اشتراک طلایی هستید، این بهترین فرصت برای شما محسوب می‌شود؛ چراکه در اواخر این هفته قادر به لذت استفاده از بخش آنلاین به‌صورت کاملاً رایگان هستید.

بر طبق گفته آقای Major Nelson در صفحه توییتر خود، دارندگان کنسول اکس باکس ۳۶۰ که فاقد اشتراک طلایی هستند، می‌توانند از ۱ تا ۳ آوریل به‌صورت رایگان به انجام بخش آنلاین بازی‌های Halo 4، Minecraft،FIFA 16 و Battlefield Hardline مشغول شوند.

این عمل مایکروسافت بسیار قابل ستودن است چراکه باوجود مباحث و حاشیه‌های فراوان پیرامون کنسول اکس باکس وان هنوز هم طرفداران و دارندگان کنسول نسل هفتمی خود را فراموش نکرده و با ایجاد چنین فرصت‌های طلایی مانع نشستن خاک بر روی کنسول اکس باکس ۳۶۰ شده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی