برآورد ال جی از درآمد سه ماهه اول ۲۰۱۶: ۶۶% افزایش نسبت به سال گذشته

23 فروردین 1395

ال جی امروز پیش بینی درآمد سه ماه نخست سال ۲۰۱۶ خود را منتشر کرد که بر اساس آن این شرکت در مدت مذکور انتظار کسب ۴۴۱ میلیون دلار درآمد را دارد، که به معنی افزایش قابل توجه ۶۵ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته است. این ارقام نه تنها بیانگر افزایش قابل توجهی در میزان درآمد این شرکت است، بلکه فاصله قابل توجهی با پیش بینی های صورت گرفته توسط تحلیلگران دارد.
افزایش درآمد در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۶ نمی تواند علیرغم محبوبیت LG V10 با فروش اسمارت فون ها مرتبط باشد. افت قیمت نمایشگرهای تلویزیون و فروش تجهیزات بیشتر می تواند عامل مهمی در افزایش درآمد در بازه زمانی مورد نظر باشد. اما در هر حال باید تا پایان ماه جاری منتظر بمانیم تا ارقام نهایی اعلام شوند و بتوانیم اظهار نظر کنیم.

 

البته متاسفانه این روند خوب کسب درآمد ادامه نخواهد داشت، چرا که ال جی برای سه ماهه دوم افتی ۴٫۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته پیش بینی کرده است. منحصر به فرد بودن LG G5 قطعا توجهات را به خود جلب می کند، ولی با توجه به شایعاتی که اخیرا در خصوص پوشش رنگ بدنه فلزی جی ۵ عنوان شده ممکن است فروش این محصول تا حدی دستخوش رکود شود.

 

اخیراً سامسونگ نیز پیش بینی درآمد سه ماهه نخست خود را منتشر کرد و درآن به سود عملیاتی معادل ۵٫۷ میلیارد دلار اشاره کرده است. البته این عدد نشانگر افزایشی ۱۰ درصدی در میزان درآمد سامسونگ نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است. پیش بینی می شود فروش گلسی اس ۷ و اس ۷ اج تغییرات زیادی را در میزان درآمد سامسونگ ایجاد کند.

رونمایی از محصولات صوتی تصویری جدید ال جی در ایران !

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی