اخبار

برترین شارژر بی‌سیم برای تلفن‌های همراه هوشمند کدام هستند

شارژر بی‌سیم

شارژرهای بی‌سیم را شاید بتوان یکی از بهترین ابزار جانبی برای تلفن‌های همراه هوشمند در نظر گرفت که فرایند شارژ تلفن‌های همراه را بسیار آسان‌تر می‌کند. این نوع از شارژرها به‌هیچ‌عنوان دغدغه‌های مربوط به کابل را برای کاربران خود به همراه نخواهد داشت. به‌این‌ترتیب در این مقاله به معرفی چند سری از موفق‌ترین شارژرهای بی‌سیم می‌پردازیم.

  1. شارژر بی‌سیم Doro 6520:

این شارژر با کیفیت را می‌توان گزینه‌ای مناسب برای کاربرانی دانست که در پی استفاده از شارژرهای بی‌سیم و بهتر کردن تجربه استفاده از دستگاه‌های هوشمند هستند. این شارژر می‌تواند باتری را در ۹۰ دقیقه به‌صورت کامل شارژ کند. قیمت این شارژر بی‌سیم ۲۰ پوند است.

  1. پایه شارژ PowerHouse Charge برای آیفون و اپل واچ:

کاربران می‌توانند برای صرفه‌جویی در زمان و داشتن بهترین بهره‌وری آیفون و اپل واچ خود به‌صورت هم‌زمان بر روی این پایه شارژ کنند. این شارژر به‌راحتی می‌تواند تعادل دستگاه‌های شما را بر روی خود حفظ کند. قیمت این وسیله جانبی ۸۹٫۹۹ پوند است.

  1. استند شارژ بی‌سیم سامسونگ:

اگر تلفن همراه شما از فناوری شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند می‌توانید از این شارژر استفاده کنید. این استند شارژ درواقع تلفن همراه هوشمند گلکسی شما را با سرعت ۱٫۴ برابر بیشتر از شارژرهای عادی شارژ خواهد کرد. قیمت در نظر گرفته شده برای این دستگاه ۲۴٫۹۹ پوند است.

  1. پایه شارژ Apple iPhone Lightning:

این شارژر تنها مختص کاربران اپل بوده و در ۵ رنگ مختلف ارائه می‌شود. کار کردن با تلفن همراه در حین شارژ بر روی این دستگاه آسان است و همچنین قابلیت  touch ID در هنگام شارژ با استفاده از این شارژر بی‌سیم فعال می‌ماند. برچسب قیمت این محصول ۴۹ پوند است.

  1. پایه شارژ ONX3 Universal:

این شارژر به‌راحتی می‌تواند دستگاه شما را در حین رانندگی به‌صورت بی‌سیم شارژ کند. این دستگاه برای گلکسی اس ۶ شخصی‌سازی شده است اما برای تمامی تلفن‌های همراه هوشمند قابل استفاده است. قیمت در نظر گرفته شده برای این دستگاه ۲۹٫۹۹ پوند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا