اخبار

برترین وب سایت ها و اپلیکیشن های ایرانی در سال 97 معرفی شدند

به گزارش موبایستان، در ادامه روند یازدهمین جشنواره وب و موبایل سال 1397، نشست شورای داوری جشنواره وب و موبایل ایران ۴ بهمن ساعت ۱۰ صبح با حضور ۲۶ نفر از اعضاء شورای داوری جشنواره وب و موبایل ایران در پارک علم و فناوری پردیس تهران برگزار شد و کاندیده های نهایی جشنواره 97 مشخص گردید.

در این مرحله از داوری، تعداد ۵۷ گروه وبسایت های شرکت کرده در این دوره جشنواره بررسی شدند. شورای داوری با بررسی ۱۲ وبسایت برتر هر گروه، پنج وبسایت را به عنوان کاندیدای ورود به مرحله آخر داوری انتخاب کردند.

سایت موبایلستان نیز امسال برای بار سوم در این جشنواره شرکت کرد و باز هم جزء کاندیدهای برتر این جشنواره انتخاب شد که نشان می دهد سایت موبایلستان مسئولیت سنگینی در قبال انتخاب شما کاربران عزیز دارد و باید سعی کنیم تا با ارائه خدمات بیشتر و بهتر رضایت شما دوستان را بیش از پیش بدست آوریم. 

برترین وب سایت ها و اپلیکیشن های ایرانی در سال 97 معرفی شدند

یکی از تفاوت های داوری جشنواره یازدهم با سال گذشته در مرحله دوم داوری، در اختیار داشتن پنل آنلاین داوری است که از طریق آن داوران می‌توانند به سایت های مورد نظر خود در میان ۱۲ وبسایت با بیشترین امتیاز هر گروه رای بدهند و ۵ کاندید را برای ورود به مرحله سوم معرفی کنند.

گفتنی است فرایندهای داوری جشنواره وب و موبایل ایران ۳ مرحله داشت.

انتخاب کاندید برترین وب سایت ها

در مرحله اول سایت ها پس از تایید کمیته ثبت آثار وارد داوری شدند. هر داور می توانست بر اساس ۴ پارامتر (طراحی دیداری ، محتوا و تعامل و … و …. ) به سایت ها امتیاز اضافه بدهد.

در مرحله دوم ۱۲ وبسایت برتر هر گروه به عنوان کاندیدا وارد مرحله دوم شدند. شورای داوری با بررسی تخصصی معیار های داوری ۵ وبسایت برتر هر گروه را برای ورود به مرحله سوم انتخاب کردند. در این مرحله طبق آمار نهایی تعداد ۲۲۶۴۵۹ رای توسط ۱۳۹۷ داور برای وبسایت ها ثبت شد.

 

انتخاب کاندید برترین اپلیکیشن ها

داوری  اپلیکیشن ها نیز امسال برای اولین بار و به صورت آزمایشی همانند داوری وبسایت ها انجام شد و در این مرحله ۲۶۹۵۸ رای توسط ۳۷۳ داور برای اپلیکیشن ها در مرحله اول ثبت شد.

 

مرحله نهایی انتخاب برترین وب سایت و اپلیکیشن

در مرحله سوم داوران ۵ وب سایت و اپلیکیشن را در کنار هم مشاهده کرده و از میان آنها یکی را انتخاب می کنند. وبسایت ها و اپلیکیشن هایی که در هر گروه بیشترین رای را داشته باشند به عنوان برنده معرفی می شوند.

 

برترین وب سایت ها و اپلیکیشن های ایرانی در سال 97 معرفی شدند

 

میلاد احرامپوش بنیانگذار جشنواره‌ی وب و موبایل ایران در مورد داوری های جشنواره یازدهم گفت: برای داوری جشنواره یازدهم در خدمت 27 داور بودیم. پنلی را در اختیار آن‌ها قراردادیم که با آن پنل 12 سایت را می‌دیدند و این 12سایت، سایت‌هایی بودند که داوری سری اول روی آن‌ها انجام و منتخب شده بودند.

وی ادامه داد: شورای داوری برای انتخاب 5 سایت از بین این 12 منتخب تشکیل شد که درنهایت به کاندیدای برترین وب‌سایت‌های وب و موبایل ایران رسیدیم.

شایان شلیلیه از بنیانگذاران این جشنواره نیز در ادامه گفت: از فواید این طرح این است که سال گذشته در شورای داوری رای گیری‌ها اتوماتیک نبود اما؛ امسال آن‌ها را روی پلتفورم آوردیم و تایم مرحله اول داوری اینجا خیلی سریع‌تر جلو می‌رود که خوب است و کاندیدایی که اسم آن از بین دیگر کاندیداها درمی‌آید در مدت زمان بیشتری بررسی می شود.

 

اعلام برندگان و دریافت تندیس

مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و و موبایل ایران در تاریخ 25 و 26 بهمن ماه برگزار می گردد که طی این دو روز برندگان نهایی از بین کاندیده های هر گروه، تندیس و لوح خود را دریافت می کنند.

 

برای مشاهده کاندیده های وب سایت ها اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده کاندیده های اپلیکیشن ها اینجا را کلیک کنید

 


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟