آمورش نحوه برنامه‌ریزی پیام‌های متنی در واتس‌اپ

واتس‌اپ

واتس‌اپ

نرم‌افزار واتس‌اپ به جرات محبوب‌ترین نرم‌افزار پیام‌رسان در سراسر جهان است. البته امنیت، قابلیت‌های متنوع، مقرون‌به‌صرفه بودن و بسیاری از ویژگی‌های دیگر این نرم‌افزار آن را شایسته این مقام کرده است. با این حال هنوز کمبود یک قابلیت در واتس‌اپ دیده می‌شود که همین امر نیز مقبولیت صددرصدی آن را زیر سوال برده است. قابلیت مورد بحث ما امروز مربوط به برنامه‌ریزی پیام‌های متنی است که تلفن‌های همراه هوشمندی نظیر سامسونگ و ال‌جی از آن برخوردارند. البته آنچه که واضح است این است که امروزه تعدادی کمی از افراد با این قابلیت آشنایی داشته و از آن استفاده می‌کنند. به هر ترتیب نمی‌توان اهمیت این ویژگی را به دلیل عدم عمومیت آن نادیده گرفت.

با این حال هنوز راه‌هایی وجود دارد که افراد علاقه‌مند به این قابلیت بتوانند از طریق آن‌ها پیام‌های متنی خود را بر روی نرم‌افزار پیام‌رسان واتس‌اپ برنامه‌ریزی کنند. البته لازم است که این کار با استفاده از نصب نرم‌افزارهای سوم شخص بر روی دستگاه اندرویدی قابل انجام است.

برای فعال کردن قابلیت برنامه‌ریزی پیام‌های متنی در واتس‌اپ مراحل زیر را طی کنید.

  1. نرم‌افزار سوم شخص SQEDit Scheduling را دانلود کرده و نصب کنید.
  2. پس از اجرای نرم‌افزار یاد شده بر روی آیکون واتس‌اپ در صفحه اصلی نرم‌افزار کلیک کرده و اجازه‌های دسترسی‌های لازم را به نرم‌افزار بدهید.
  3. نرم‌افزار را بسته و دوباره اجرا کنید و دوباره به آیکون واتس‌اپ وارد شوید.
  4. هم اکنون می‌توانید با انتخاب مخاطب و زمان‌بندی مورد نظر پیام خود را برنامه‌ریزی کنید.
  5. در این بخش شما می‌توانید خودکار و غیر خودکار بودن ارسال پیام را نیز برنامه‌ریزی کنید. اگر گزینه اتوماتیک را انتخاب کنید، پیام مورد نظر شما در زمان مشخص شده به مخاطبتان ارسال می‌شود و اگر گزینه ارسال غیر خودکار را انتخاب کنید در زمان مشخص کرده اعلانی دریافت خواهید کرد و در صورت تمایل می‌توانید پیام خود را ارسال کنید.
  6. پس از انجام این کار می‌توانید با فشار دادن گزینه SCHEDULE در قسمت بالا و سمت راست، عملیات را به پایان برسانید.
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟