برنامه زمانی آپدیت گوشی‌های اچ‌تی‌سی به اندروید ۶ مارشملو

24 آذر 1394

اچ‌تی‌سی از جمله شرکت‌هایی است که همیشه قول سریع آپدیت دستگاه‌های خود را به آخرین نسخه اندروید داده و اولین شرکتی بود که یک گوشی غیرنکسوسی با اندروید ۶ (One A9) را روانه بازار کرد. حالا به نظر می‌رسد برنامه زمانی آپدیت سایر گوشی‌ها به اندروید ۶ و ۶٫۰۱ درز کرده است.

یکی از اکانت‌های مشهور افشاکننده توییتر اخیراً تصویری منتشر کرده که در آن برنامه زمانی احتمالی اچ‌تی‌سی برای آپدیت گوشی‌های میان‌رده و پرچم‌دار آمده است. ظاهراً تمامی گوشی‌های بالارده و میان‌رده سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ قرار است به اندروید مارشملو و رابط کاربری اچ‌تی‌سی سنس ۷٫۰ آپدیت شوند. او همچنین اعلام کرده که نسخه‌های دوسیم‌کارته این گوشی‌ها نیز هرچند کمی دیرتر آپدیت خواهند شد. همچنین باید در نظر داشته باشید که ممکن است اچ‌تی‌سی در ادامه نظر خود را عوض کند چرا که هنوز به صورت رسمی این آپدیت‌ها را تأیید نکرده است.

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید متأسفانه HTC One M7 یکی از موفق‌ترین گوشی‌های این شرکت دیگر به صورت نرم‌افزاری پشتیبانی نشده و کماکان در نسخه ۵٫۰٫۲ اندروید با سنس ۶٫۰ باقی خواهد ماند (نسخه گوگل پلی به اندروید ۵٫۱٫۱ آپدیت شده است). رنگ سبز به معنی تأیید عرضه و یا شروع انتشار آپدیت بوده، رنگ زرد به معنی صرف‌نظر کردن از آپدیت به منظور کار بر روی نسخه جدیدتر بوده، رنگ آبی در حال بررسی و رنگ قزمر نیز لغو آپدیت و پایان پشتیبانی را نشان می‌دهد. همان‌طور که می‌بینید تمامی نسخه‌های One M8 و One M9 به اندروید ۶ آپدیت خواهند شد و همچنین باترفلای ۲ و ۳، دیزایر آی، دیزایر ۸۲۶، ۸۱۶ و ۸۲۰ نیز آپدیت خواهند شد.

آپدیت اندروید مارشمالو برای گوشی گلکسی A7 مدل ۲۰۱۵ عرضه شد

آپدیت اندروید ۶٫۰۱ نیز که به تازگی توسط گوگل برای دستگاه‌های نکسوسی عرضه شده است قرار است در سه‌ماهه اول ۲۰۱۶ برای وان ام ۹ و A9 عرضه شود

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی