بروزرسانی ویندوز ۱۰ با اضافه شدن یک تم تیره همراه خواهد بود

05 آوریل 2016

همان‌طور که در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مایکروسافت عنوان شد، بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ در تابستان عرضه خواهد شد. حال به نظر می‌رسد که همراه با این به‌روزرسانی تم تیره رنگی نیز به این سیستم عامل افزوده خواهد شد.

اگر خبرهای مربوط به کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مایکروسافت را دنبال کرده باشید، قطعاً در جریان هستید که تابستان آینده مایکروسافت قصد دارد تا یک بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ عرضه کند. حال در گزارشی وب‌سایت Thurott اعلام کرده که به احتمال فراوان این کمپانی قصد دارد تا یک تم تیره را به ویندوز ۱۰ بیافزاید و تصاویری از تم تیره آخرین ویندوز مایکروسافت را منتشر کرده است. این وب‌سایت همچنین عنوان کرده که این تم تیره در بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ که در تابستان عرضه خواهد شد، در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

فعال سازی تم تیره پس از بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰

کاربران می‌توانند از طریق بخش تنظیمات، تم را از حالت روشن به تیره تغییر دهند تا پس زمینه تمامی عناصر مانند تسکبار، تنظیمات، فروشگاه مایکروسافت و غیره به حالت تیره دربیاید. در تصویر بالا می‌توانید نحوه تغییرات اعمال شده را مشاهده کنید.

قابلیت انتخابتم تیره چند سالی است که در گوشی‌هایی با سیستم عامل ویندوزفون مشاهده می‌شود.

تم تیره ویندوز 10

اگر چنین قضیه‌ای صحت داشته باشد، قطعاً کاربران می‌توانند از طریق رجیستری تنظیمات دیگری را نیز اعمال کنند. به خصوص آنکه در حال حاضر تغییرات رجیستری به یک کسب و کار جدی نیز تبدیل شده است.

در هرصورت جهت اطمینان از اضافه شدن این ویژگی، باید تا عرضه بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ صبر کرد. چنین حرکتی از سوی مایکروسافت می‌توان جنبه‌های مثبتی داشته باشد و کاربران علاقه مند به رابط کاربری تیره نخستین گروهی از مصرف کنندگان خواهند بود که از این خبر خشنود می‌شوند.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی