بسته های بلند مدت اینترنت ایرانسل نیز حذف شد

18 اسفند 1397
بسته های بلند مدت اینترنت ایرانسل نیز حذف شد

همانطور که در شبکه های اجتماعی و وب سایت موبایلستان نیز اطلاع رسانی شده است، دو اپراتور بزرگ ایران اقدام به حذف بسته های بلند مدت اینترنت خود کرده اند و این اقدام ناراحتی و اعتراض کاربران را به همراه داشته است.

شرکت ایرانسل در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به اعتراضات کاربران اینگونه پاسخ داده است :

«این تغییرات در راستای بهینه‌سازی خدمات در حال ارایه به مشترکان و همچنین پردازش الگوی مصرف مشترکان و مشتری‌مداری با ارایه بسته‌های منطقی و منطبق با نیاز مشترکان تهیه و ارایه می‌شود.»

بسته های بلند مدت اینترنت ایرانسل نیز حذف شد

در حال حاضر مشترکین ایرانسل نیز می توانند از بسته های مدت دار 1، 2 و 4 ماهه استفاده کنند. علیرغم توضیحات این اپراتور، ممکن است این تغییرات پی در پی به معنی افزایش قیمت اینترنت باشد، زیرا در واقع با حذف بسته بلند مدت ارزان‌تر، تنها امکان خرید بسته جدید با امکانات بیشتر و البته قیمت بیشتر فراهم خواهد بود.

البته در این اقدام حذف بسته های بلند مدت و افزاریش تعرفه‌ اینترنت همراه، اعتراض شرکتهای ارائه دهنده اینترنت ثابت خانگی بی علت نخواهد بود که این شرکت ها پیش از این نسبت به ارزانی قیمت بسته‌های اینترنت همراه شکایت کرده بودند.

در ادامه نمونه‌هایی از اعتراض کاربران به تغییرات را می‌توانید ببینید :

 

 

به نظر شما کاربران موبایلستان، علت این تغییرات در بسته های اینترنت توسط اپراتورها چیست ؟ نظر خودتان را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید

 


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی