بهبود عملکرد اکسپریا XZ و اکسپریا XZs سونی با اندروید اوریو

به روزرسانی اکسپریا XZ و اکسپریا XZs سونی به اندروید اوریو

به روزرسانی اکسپریا XZ و اکسپریا XZs سونی به اندروید اوریو

شرکت سونی چندی پیش اعلام کرده بود که قصد دارد تا اندروید اوریو را برای مدل‌های سری X خود عرضه کند و در همین راستا نیز اکسپریا XZ و اکسپریا XZs با دریافت اندروید ۸، با بهبود چشمگیر عملکرد روبرو شده‌اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در بلاگ خبری اکسپریا، اندروید ۸٫۰ اوریو برای مدل‌های اکسپریا XZ و اکسپریا XZs عرضه شده است و کاربران هرگاه که به اینترنت پایدار دسترسی داشته باشند، این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد.‌ البته مشکل اصلی این به‌روزرسانی را باید حجم بالای آن دانست زیرا این بسته، ۱٫۲ گیگابایت اندازه دارد و به همین دلیل نیز بهتر است برای دریافت آن به شبکه‌های وای‌فای وصل باشید.

شایان ذکر است که پیش از این اکسپریا XZ پرمیوم نیز بسته به‌روزرسانی به اندروید اوریو را دریافت کرده بود ولی با توجه به شرایط فعلی و پیوستن اکسپریا XZ و اکسپریا XZs به این نسخه از اندروید می‌توان خانواده اکسپریا X را بسیار کامل دانست. مدل‌های اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت نیز در زمان عرضه به اندروید اوریو مجهز هستند و به همین دلیل نیز می‌توان عملکرد سونی در این بخش را بسیار مناسب دانست.

این به‌روزرسانی موجب شده است تا دستگاه‌های یاد شده به مراتب سریع‌تر و بهتر از پیش کار کنند و به نظر می‌رسد که اندروید اوریو به‌خوبی با معماری اکسپریا XZ و اکسپریا XZs سازگار است. همچنین مصرف باتری این دستگاه‌ها نیز به‌خوبی به کمک این به‌روزرسانی، بهتر شده است و پیشنهاد می‌شود که همه کاربران این دو مدل به‌سرعت به سراغ دریافت و نصب این نسخه از اندروید بر روی دستگاه خود بروند.

انتشار آپدیت جدید سونی برای SmartWatch 3

شایان ذکر است که علیرغم مهاجرت بسیاری از مدل‌های بزرگ بازار به اندروید اوریو، این نسخه از سیستم عامل گوگل هنوز نتوانسته است به درصد بالایی از مالکیت بر بازار دست پیدا کند و راهی طولانی پیش روی اندروید ۸ قرار دارد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟