افشای نام دستگاه‌های موجود در فهرست به‌روزرسانی اندروید توسط سامسونگ

به روزرسانی دستگاه های سامسونگباور این نکته بسیار سخت است که کمپانی‌ای به بزرگی سامسونگ با در دست داشتن سهمی عظیم از بازار تلفن‌های همراه هوشمند هنوز هیچ کدان از تلفن‌های همراه هوشمند عرضه‌شده خود را به آخرین نسخه اندروید یعنی اندروید ۸٫۰ اوریو به‌روزرسانی نکرده است. خبر خوب در این رابطه این است که سامسونگ هم‌اکنون کار بر روی اندروید اوریو بتا برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را به پایان رسانده است و این امر به آن معنا است که نسخه نهایی به‌روزرسانی اندروید برای این تلفن‌های همراه هوشمند به‌احتمال بسیار قوی در طی چند هفته آینده عرضه می‌شود.

حال که سامسونگ کاربر روی ارائه به‌روزرسانی اندروید اوریو برای جدیدترین پرچم‌دار خود را به پایان رسانده است، اینک زمان این رسیده است که بر روی دیگر تلفن‌های همراه هوشمندی که لایق دریافت این به‌روزرسانی هستند تمرکز کند. در همین راستا نیز به‌تازگی اخباری منتشرشده است که نشان می‌دهد که این کمپانی کره‌ای هم‌اکنون به دنبال آماده‌سازی و عرضه به‌روزرسانی اوریو برای برخی از تلفن‌ها و تبلت های خود است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج دستگاه‌های بعدی این کمپانی خواهند بود که به‌روزرسانی یادشده را بعد از گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس دریافت خواهند کرد. البته سامسونگ به طرز شگفت‌آوری تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی اس ۳ و ای ۵ سال ۲۰۱۷ را برای موج دوم دستگاه‌هایی که به‌روزرسانی اوریو را دریافت خواهند کرد، انتخاب کرده است.

درنهایت، جدیدترین تبلت سامسونگ که بانام گلکسی تب اس ۳ شناخته می‌شود نیز این به‌روزرسانی را دریافت خواهد کرد. بااین‌حال اگرچه این خبر برای کاربران این دستگاه بسیار خوشحال‌کننده است اما عرضه این به‌روزرسانی برای دستگاه یادشده اندکی زمان‌بر خواهد بود. ایا دستگاه شما هم در این لیست حضور داشت؟ نظر شما راجع به سیاست سامسونگ در این زمینه چیست؟ نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی