به‌روزرسانی به سیستم عامل تایزن ۳ برای ساعت سامسونگ

به‌روزرسانی به سیستم عامل تایزن ۳ برای ساعت سامسونگ

به‌روزرسانی به سیستم عامل تایزن ۳ برای ساعت سامسونگ

ساعت‌های هوشمند سامسونگ به زودی به یک به‌روزرسانی سیستم عامل تایزن مجهز خواهد شد که موجب می شود تا بتوان شاهد رفع بسیاری از مشکلات این سیستم عامل بود.

شرکت سامسونگ یکی از پیشگامان ساعت‌های هوشمند بوده است. با این وجود بسیاری از کاربران ساعت‌های هوشمندی مانند گیر ۳ با یک مشکل بسیار بزرگ روبرو شده‌اند. این ساعت‌های هوشمند با بحران باتری روبرو هستند. باتری‌های این ساعت‌ها به هیچ عنوان به‌اندازه مقدار اسمی آن عمل نمی‌کند.

این ساعت‌ها به حدی از نظر باتری ضعیف عمل کرده‌اند که بسیاری از کاربران قید استفاده مداوم از آن‌ها را زده‌اند ولی به‌روزرسانی جدید انجام شده نشان از آن دارد که شرکت سامسونگ این مشکل را حل کرده است. نسخه ۳ تایزن علاوه بر مشکل باتری، موارد متعدد دیگری را نیز رفع کرده است ولی مشکل باتری اصلی‌ترین مورد رسیدگی شده در این به‌روزرسانی به حساب می‌آید.

این به‌روزرسانی از ماه گذشته آغاز شده است ولی به هیچ عنوان نمی‌توان انتظار داشت که این بسته به‌روزرسانی تا به امروز به دست همه کاربران رسیده باشد و برای دریافت آن ممکن است حتی یک ماه دیگر نیز به انتظار بنشینید. با این وجود به‌محض دریافت این بسته، آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید تا از مزایای یاد شده بهره‌مند شده و دوباره بتوانید از ساعت هوشمند خود با هدفی که در زمان خرید برای آن تغیین کرده بودید استفاده کنید.

شایان‌ذکر است که سامسونگ فهرست کامل اطلاعات این بسته به‌روزرسانی را نیز منتشر کرده است که به علت طولانی بودن این فهرست، در این مقاله به آن‌ها اشاره نخواهیم کرد ولی در صورت علاقه‌مند بودن به آگاهی بیشتر دراین‌باره می‌توانید به وب‌سایت سامسونگ مراجعه کرده و این اطلاعات را مشاهده کنید.

تصاویر جدیدی از گوشی گلکسی C9 سامسونگ رویت شد !

شایان‌ذکر است که عملکرد باتری این دستگاه‌ها به‌واسطه این به‌روزرسانی به میزان چشمگیری بهبود یافته است و به همین دلیل نیز عملا انگار یک ساعت هوشمند نو خریداری کرده‌اید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی