به‌روزرسانی فوری iOS به خاطر نقص آیفون X

نمایشگر آیفون X

به روزرسانی iOS برای رفع مشکل آیفون X

به‌تازگی مشکل از کار افتادن سیستم نمایشگر لمسی آیفون X در سرما به یکی از مشکلات اپل بدل شده است و این شرکت برای رفع این مشکل اقدام به ارائه یک به‌روزرسانی برای سیستم عامل iOS کرده است.

کاربران متعددی در استفاده از آیفون X در محیط‌های سرد با مشکلاتی در استفاده از نمایشگر دستگاه خود روبرو بوده‌اند و در این میان به نظر می‌رسد که این مشکل، ریشه سخت‌افزاری نداشته است و تنها یک مشکل نرم‌افزاری موجب شکل‌گیری این پدیده شده بوده است. شرکت اپل با توجه به شرایط پیش‌آمده اقدام به عرضه یک وصله سریع برای سیستم عامل خود کرده و iOS نسخه ۱۱٫۱٫۲ را به مشتریان عرضه کرده است.

البته این نسخه از سیستم عامل اپل تنها به رفع مشکل یاد شده نپرداخته است و در آن بهینه‌سازی‌های متعددی انجام شده است. یکی از مشکلات دیگری که در نسخه ۱۱٫۱٫۲ حل شده است را می‌توان رفع مشکل ذخیره نشدن عکس‌ها بر روی تلفن‌های همراه اپل دانست که این مورد نیز با اعتراض بسیاری از کاربران روبرو بوده است و تنها به آیفون X محدود نمی‌شود بلکه کاربران آیفون‌های سری ۷ و ۸ نیز پس از نصب iOS نسخه ۱۱ با این مشکل روبرو شده بودند.

شایان ذکر است که این به‌روزرسانی برای تمامی کاربرانی که امکان استفاده از iOS 11 را داشته‌اند، قابل دسترسی خواهد بود و بدون محدوده مکانی برای همه کاربران به صورتی یکجا عرضه شده است و کاربران می‌توانند همین امروز برای دریافت و نصب آن اقدام کنند.

جالب است بدانید که این به‌روزرسانی، دومین بسته به‌روزرسانی اپل در طول یک هفته است و پیش از این نیز مشکل تایپ نشدن حرف i در آیفون‌ها با یک وصله نرم‌افزاری حل شده بود. با تمامی این تفاسیر ممکن است که این وصله، آخرین به‌روزرسانی اپل برای رفع مشکلات عدیده سیستم عامل جدید همراه خود نباشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی