به‌روزرسانی watchOS ۴٫۳ برای اپل واچ عرضه شد

17 فروردین 1397
به‌روزرسانی watchOS ۴٫۳ برای اپل واچ عرضه شد

به‌روزرسانی watchOS ۴٫۳ برای اپل واچ عرضه شد

جدیدترین نرم‌افزار برای دستگاه‌های اپل واچ یعنی watchOS ۴٫۳ به‌تازگی از بتا خارج‌شده است و ویژگی‌های بسیار جذابی نیز برای کاربران به این به نرم‌افزار افزوده شده است. این نسخه از سیستم‌عامل اپل واچ در ابتدا در ماه ژانویه به‌صورت پیش‌نمایش برای توسعه‌دهندگان عرضه شد که البته بسیاری از افراد نیز برای دریافت این به‌روزرسانی انتظار فراوانی کشیدند. با این حال ازآنجایی‌که اپل نسخه‌های بتای عمومی را برای watchOS عرضه نمی‌کند، این کاربران برای دریافت نسخه نهایی باید تا اکنون صبر می‌کردند. با این حال هم اکنون این صبر به پایان رسیده و به‌روزرسانی یاد شده باقابلیت‌های بسیار جذاب و البته بهبودهای نرم‌افزاری مخفی برای کاربران ساعت اپل عرضه شده است. به همین منظور این نیز مقاله را به بررسی قابلیت‌های جدید موجود در watchOS ۴٫۳ اختصاص داده‌ایم.

  1. کنترل موسیقی بر روی آیفون، آیپد و هوم پاد:

قابلیت اول به کنترل موزیک بر روی آیفون بازمی‌گردد. لازم به ذکر است که قابلیت کم‌وزیاد کرد، توقف و شروع دوباره موسیقی‌ها بر روی آیفون با استفاده از اپل واچ از ابتدای عرضه این ساعت‌های هوشمند برای این دستگاه‌های یاد شده تعریف شده بود اما با عرضه watchOS ۴ اپل تصمیم گرفت تا به‌صورت ناگهانی قابلیت یاد شده را متوقف کند. با این حال به نظر می‌رسد که با عرضه watchOS ۴٫۳ این قابلیت نیز دوباره به ساعت‌های هوشمند اپل بازگشته و البته ویژگی‌های جدیدی نیز به آن افزوده شده است.  به این صورت که هم اکنون نه‌تنها می‌توانید به کنترل موزیک بر روی آیفون خود بپردازید بلکه با این قابلیت جدید می‌توانید موزیک پخش‌شده از هوم پاد یا ایرپاد های خود را نیز کنترل کنید و به‌این‌ترتیب می‌توانید بدون نیاز به هیچ آیفونی هم اکنون تنها با استفاده از اپل واچ خود به پخش موسیقی در هوم پاد یا ایرپاد خود بپردازید.

اپل در اواسط ماه مارس چه محصولاتی را معرفی خواهد کرد؟

مطالب مرتبط:


 

  1. استفاده از حالت شارژ Nightstand بدون در نظر گرفتن جهت قرارگیری اپل واچ:

پیش‌ازاین تنها می‌توانستید درزمانی از حالت شارژ Nightstand استفاده کنید که ساعت خود را به‌صورت افقی قرار می‌دادید. با این حال هم اکنون با به‌روزرسانی watchOS ۴٫۳ می‌توانید بدون در نظر گرفتن جهت قرارگیری اپل واچ خود از صفحه Nightstand بهره ببرید.

  1. به‌روزرسانی Siri watch face

قابلیت Siri watch face چندی پیش به اپل واچ‌ها افزوده شد و البته طرفداران بسیاری نیز پیدا کرد. با این حال این قابلیت در به‌روزرسانی watchOS ۴٫۳ ویژگی‌های جدیدی از قبیل دریاب فعالیت‌های روزانه و نمایش موسیقی‌های جدید افزوده شده به Apple Music است.


مطالب بیشتر:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی