بینگ قابلیت‌های جستجوی تصاویر وبسایت و مشکلات مرورگر اج را بهبود بخشید

20 اسفند 1394

مایکروسافت در راستای خصوصی سازی نرم افزارهای خودش چند سالی است که از سرویس های اختصاصی که دارد در سایر نرم افزارهای خود مانند مجموعه آفیس استفاده می‌کند. به عنوان مثال شما در مجموعه آفیس قابلیت با نام جستجوی آنلاین تصاویر خواهید داشت. این بخش از موتور جستجوی بینگ ( Bing ) که در اختیار مایکروسافت است استفاده می‌کند. به تازگی شاهد عرضه بروزرسانی‌های جدیدی برای قابلیت‌های جستجوی تصاویر بینگ در مایکروسافت آفیس، وبسایت بینگ و مرورگر اج هستیم که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

تیم مربوط به بخش جستجوی تصاویر Bing اعلام کرد که ابزار جستجوی تصاویر وبسایت بینگ ، مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳/۲۰۱۶ و همچنین مرورگر اج ویندوز ۱۰ را بهبود بخشیده است.

این بروزرسانی در دو مجموعه آفیس ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ شامل تولتیپ‌های راهنمایی می‌شود که شما با رفتن موس بر روی آن تصاویر، می‌توانید اطلاعاتی نظیر رنگ، کپی رایت، سایز و نوع آن تصویر را مشاهده کنید. علاوه بر آن در آفیس ۲۰۱۳ شما قادر خواهید بود تا از منابع آنلاین و بدون هیچگونه دخالت مایکروسافت آفیس، تصاویر دلخواهتان را به اسناد خود اضافه کنید.

bingoffice_story

 

بروزرسانی بعدی مربوط به مرورگر اج ویندوز ۱۰ می‌باشد. بر اساس این بروزرسانی هنگامی که شما بر روی یک تصویر کلیک راست کنید، گزینه جدیدی به نام “Ask Cortana” نمایان خواهد شد. با کلیک بروی آن از کورتانا می‌توانید بخواهید که تصاویری شبیه به آن و یا سایز‌های مختلف موجود از آن تصویر را برای شما به نمایش بگذارد. تا پیش از این گزینه Ask Cortana تنها در هنگام انتخاب یک نوشته از صفحه وب و یا سند PDF نمایان می‌شد.

مایکروسافت می گوید اولیت امسال ما ویندوزفون نیست!

ask_cortana_story

 

و سرانجام بخش آخر این بروزرسانی متوجه وبسایت بینگ است. اینک شما این امکان را خواهید داشت تا تصاویر مدنظر خودتان را بر روی مرورگر بینگ آپلود کرده و یا آدرس اینترنتی آن را به آن معرفی کنید تا موتور جستجوی بینگ بر اساس آن تصویر جستجوی دلخواه شما را انجام دهد.

bing_image_match_story

منبع: neowin

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟