تاریخ انتشار اندروید ۶ مارشمالو برای گوشی های سامسونگ

27 آبان 1394
معرفی گلکسی گراند پرایم‌4G و گلکسی اس‌4‌مینی پلاس سامسونگ,گلکسی اس‌4‌مینی پلاس,GRAND PRIME4G,GALAXY S4 MINI,معرفی گلکسی,شرکت سامسونگ,سایت خبری موبایلستان

به تازگی سندی منتشر شده که در آن تاریخ انتشار آپدیت سیستم عامل اندروید ۶ مارشمالو برای برخی از گوشی های سامسونگ مشخص شده است.

در این سند، که تصویر آن را در ادامه مشاهده می‌کنید، ۲ فاز برای انتشار آپدیت اندروید ۶ در نظر گرفته شده است. در فاز اول گوشی‌های گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس اولین گوشی‌های هوشمندند که حدود ۱ ماه دیگر اندروید مارشمالو را دریافت می‌کننند. پس از این دو فبلت نوبت به گلکسی اس۶ و اس۶ اج می‌رسد که ماه ژانویه برای آپدیت شدن آنها در نظر گرفته شده است. در فوریه هم نوبت به فبلت‌های گلکسی نوت ۴ و گلکسی نوت اج خواهد رسید.

samsung-android-6-update

علاوه بر این ۶ دستگاه، دو گوشی گلکسی اس۵ و گلکسی آلفا نیز در فاز اول برنامه به‌روزرسانی قرار دارند که البته هنوز آپدیت آنها از نظر فنی تایید نشده، به همین دلیل زمان مشخصی هم برای این دو دستگاه اعلام نشده است.

تمام گوشی‌هایی که در فاز دو قرار گرفته‌اند، مثل گلکسی A8 ،A7 ،A5 ،A3 ،E7 و E5، هنوز منتظر تاییدند و کمپانی سامسونگ تاریخی برای آپدیت کردن آنها تعیین نکرده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی