اخبار

تاریخ عرضه گوشی گوگل پیکسل 5 فاش شد

شرکت گوگل پس از معرفی  Pixel 4a مشخص کرد که قصد دارد بزودی نسخه 5جی گوشی میان رده Pixel 4a را معرفی کند. این مدل همان پیکسل 4ای بوده با این تفاوت که از پردازنده متفاوتی برخوردار است. گذشته از آن این شرکت اعلام داشته که رونمایی پیکسل 5 در کنار Pixel 4a نسخه 5جی خواهد بود. اگرچه انتظار داشتیم در 8 اکتبر این شرکت مستقر در سیلیکون ولی به معرفی دو مدل بپردازد، اما گویی زودتر از موعد رونمایی این دو گوشی هوشمند صورت خواهد گرفت.

پیشتر جان پروسر از افشاکنندگان صنعت آشکار کرده که دو تلفن هوشمند پیکسل 5 و پیکسل 4ای 5جی در تاریخ 30 سپتامبر رونمایی خواهند شد. او افزود که پیکسل 5 گزینه رنگی مشکی و سبز خواهد داشت اما پیکسل 4ای نسخه 5جی تنها در رنگ مشکی راهی بازار می‌شود.

تاریخ عرضه گوشی گوگل پیکسل 5 فاش شد

حال در گزارشی مشخص شده گوگل پیکسل 5 را در تاریخ 25 سپتامبر معرفی خواهد کرد. گفته شده دستگاه با قیمت 649 دلار راهی بازار خواهد شد اما پیکسل 4a نسخه 5جی با قیمت 500 دلاری عرضه می‌شود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا شرکت گوگل محصولات جدید را رونمایی کند. گوگل در اواخر ماه اکتبر انتظار داریم نسخه سفید رنگ پیکسل 4ای نسخه 5جی را عرضه دارد. گفته شده پیکسل 4ای 5جی از پردازنده Snapdragon 765G قدرت خواهد گرفت و جالب اینجاست که پیکسل 5 هم چنین پردازنده خواهد داشت. عجیب است که گوگل از یک پردازنده در دو مدل گوشی هوشمند به کار گرفته خواهد شد.


مطالب مرتبط:

مدیرعامل Salesforce تصاحب توییتر را رد کرد

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟