آغاز گمانه‌زنی‌ها برای تاریخ پیش‌فروش آیفون‌های جدید

تاریخ پیش‌فروش آیفون‌های جدید

تاریخ پیش‌فروش آیفون‌های جدید

بالاخره و در پی اعلام رسمی تاریخ رونمایی از آیفون‌های جدید اپل توسط این کمپانی، گمانه‌زنی‌ها در رابطه با تاریخ شروع پیش‌فروش این محصولات نیز آغاز شد.

برخی از عرضه‌کننده‌های سابق محصولات اپل، تاریخ پیش‌فروش تلفن‌های همراه هوشمند جدید را ۱۵ سپتامبر ( پنج روز بعد از تاریخ رونمایی از این محصولات) را اعلام کرده‌اند. بااین‌وجود هنوز مشخص نیست که اطلاعات یاد شده درباره این امر توسط اپل ارائه شده است و یا تنها حدس و گمان‌های عرضه‌کننده محصولات اپل است. همچنین گزارش‌ها حاکی از آن هستند که تاریخ عرضه و خرده‌فروشی این دستگاه‌های هوشمند اپل نیز برای یک هفته بعد از رونمایی از آن‌ها یعنی ۲۲ سپتامبر تعیین‌شده است.

اگر بخواهیم اندکی در تاریخ‌های رونمایی و عرضه نهایی محصولات اپل جستجو کنیم متوجه می‌شویم که زمان رونمایی از آیفون ۷ در سال گذشته میلادی، ۷ سپتامبر بود و پیش‌فروش این محصول نیز از ۹ سپتامبر آغاز شد. این دستگاه‌ها نیز یک هفته بعد یعنی در تاریخ ۱۶ سپتامبر به کاربران عرضه شد. پس بنابراین اگر اپل همچنان بخواهد بر روال سابق عرضه محصولات خود پایبند بماند، تاریخ‌های ارائه شده برای آیفون ۸ درست خواهند بود.

از طرفی چند شایعه متضاد ارائه شده در تاریخ یکم سپتامبر نشان‌دهنده این بودند که آیفون‌های جدید ممکن است از به همراه داشتن نام آیفون ۷s خودداری کرده و مستقیماً بانام‌های متفاوت در رده آیفون ۸ ارائه شوند. همچنین دیگر شایعه‌ها حاکی از آن بودند که این دستگاه‌ها ممکن است به نام های آیفون ۸ ادیشن و آیفون X رونمایی شوند. بااین‌حال اگر شایعه اخیر درست از آب دربیاید، این اولین باری خواهد بود که اپل از ارائه سری S برای یکی از پرچم‌داران خود سرباز می‌زند.

انتشار اطلاعاتی جدید درباره iOS ۱۱

البته این بار برخلاف سایر مواقع نمی‌توان درباره تاریخ عرضه محصولات اپل و همچنین نام آن‌ها اطلاعاتی کسب کرد و باید تا زمان رونمایی از این دستگاه منتظر ماند زیرا به‌احتمال بسیار زیاد مقامات اپل در این کنفرانس درباره تاریخ باز شدن پیش‌فروش این محصولات و همچنین تاریخ عرضه آن ها اطلاعات موثقی ارائه خواهند کرد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی