تبلت‌های جدید مایکروسافت با توان پردازشی نجومی در راه بازار

سرفیس پرو ال تی ای و سرفیس بوک 2 مایکروسافت

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا در کمتر از یک ماه آینده دو محصول جدید سری سرفیس را به بازار مصرف روانه کند. این شرکت قصد دارد تا در اجلاسی ویژه که قرار است ماه آینده در پایتخت کشور انگلستان از سرفیس پرو ال تی ای و سرفیس بوک ۲ رونمایی کند.

این تبلت‌های جدید مایکروسافت قرار است تا پرچم‌داران نسل بعدی سری سرفیس باشند و مایکروسافت برنامه ویژه‌ای برای آن‌ها دارد. نخستین مدل یعنی سرفیس پرو ال تی ای، همان‌طور که می‌توان از نام آن درک کرد، قابلیت اتصال به شبکه‌های ۴G از نوع ال تی ای را برای کاربران خود فراهم می‌کند و به این ترتیب این تبلت‌های هیبریدی به‌خوبی می‌توانند کاربران جدیدی را از خود راضی کنند.

در این میان سرفیس بوک ۲ قرار است تا از نسل جدید پردازنده‌های شرکت اینتل بهره‌مند شود. پردازنده‌های نسل هشتم از سری کور (Core) شرکت اینتل از نظر توان پردازشی تا ۴۰ درصد نیرومندتر از نسل قبلی هستند و این امر به معنی این است که توان پردازشی تبلت‌های جدید مایکروسافت بسیار بالا خواهد بود.

همچنین مصرف باتری این تبلت‌های جدید مایکروسافت به علت معماری ویژه این پردازنده به‌مراتب کمتر از قبل خواهد بود و این مزیت نیز می‌تواند بسیاری را برای خریداری کردن این محصولات متقاعد سازد. شایان ذکر است که هنوز درباره جزئیات رونمایی از این دو محصول و اطلاعات سخت‌افزاری دیگر آن‌ها خبری در دسترس نیست ولی به‌احتمال فراوان به‌زودی شاهد افشای اطلاعاتی از سرفیس پرو ال تی ای و سرفیس بوک خواهیم بود.

رییس شاخه سرفیس مایکروسافت که پانوس پانای نام دارد، به‌تازگی این اطلاعات را تائید کرده است و گفته است که در روز ۳۱ ماه اکتبر شاهد رونمایی رسمی از دو محصول جدید مایکروسافت خواهیم بود که گزارش‌ها نشان از این دارند که این دو محصول، سرفیس پرو ال تی ای و سرفیس بوک خواهند بود. قیمت این محصولات نیز هنوز مشخص نشده است ولی می‌توان بر اساس سابقه سری سرفیس، قیمت بالای این دو مدل را قطعی دانست.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی