• خانه
  • اخبار
  • تمسخر سامسونگ و اپل در تبلیغ نوآورانه موتورولا موتو Z2 پلی
موتو Z2 پلی

تمسخر سامسونگ و اپل در تبلیغ نوآورانه موتورولا موتو Z2 پلی

موتو Z2 پلی

شرکت موتورولا به‌تازگی تبلیغی را عرضه کرده است که در آن ادعای سامسونگ و اپل در زمینه نوآوری را به سخره گرفته و به‌خوبی نوآوری‌های این شرکت را به رخ می‌کشد.

چندی پیش بود که سرانجام اپل آیفون ۱۰ را به بازار عرضه کرد و با سروصدای فراوان مدعی شد که بزرگ‌ترین نوآوری تاریخ تلفن‌های همراه را انجام داده است. با این وجود رقیب آن‌ها یعنی سامسونگ بیکار ننشسته و تبلیغی را ساخت که در آن نشان داده بود که فناوری‌هایی که اپل آن‌ها را نوآوری می‌داند، چندین سال است که بر روی محصولات سامسونگ وجود دارند.

بااین‌حال یک ضرب‌المثل فارسی وجود دارد که می‌گوید دست روی دست بسیار است. تبلیغ جدید شرکت موتورولا عملا مصداق بارز این ضرب‌المثل است. به‌تازگی این شرکت تبلیغی را ارائه کرده است که در آن به‌ظاهر یک کاربر در حال استفاده از همراه شرکت سامسونگ است و بسیار خوشحال به نظر می‌رسد. تا این‌که همسر او وارد اتاق شده و موتورولا موتو Z2 پلی را وارد رقابت می‌کند.

برای کسانی که نمی‌دانند باید گفت که این تلفن همراه هوشمند (موتو Z2 پلی) می‌تواند به یک قطعه جانبی وصل شده و تصاویر را به‌صورت پروژکتور بر روی دیوار یا سایر سطوح صاف به نمایش دربیاورد. به این ترتیب موتورولا نشان می‌دهد که نوآوری واقعی در تلفن‌های همراه چیست.

صادقانه بگویم که فناوری جدید موتورولا موتو Z2 پلی را می‌توان یک پیشرفت بزرگ برای تلفن‌های همراه هوشمند دانست و داشتن نمایشگر زیباتر و بزرگ‌تر، به‌هیچ‌عنوان خدمات جدیدی را به کاربر ارائه نمی‌کند. شما نمی‌توانید با نمایشگر بزرگ‌تر، خدمات جدیدی را دریافت کنید و تنها کیفیت بصری رابط شما و تلفن همراهتان بهبود خواهد یافت ولی محصول جدید موتورولا عملا یک کاربری کاملا جدید را برای شما به همراه می‌آورد که تصویر آن را در ابتدای تصویر مشاهده می‌کنید. نظر خود در این باره را با ما در میان گذاشته و بگویید که به نظر شما کدام‌یک از این شرکت‌ها نوآوری واقعی را ارائه کرده‌اند.

رندرهای جدیدی از تبلت گلکسی Tab A 7.0 و ۷.۰ Tab E

 

مطلب پیشنهادی