تصویر جدیدی از محتویات سال ۲۰۱۹ بازی Hitman 2 منتشر شد

17
۲۵ فروردین ۱۳۹۸

این استودیو از زمانی که این بازی را تولید کرده است دائما آن را با به‌روزرسانی‌های متعدد توسعه می‌دهد و همچنین قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند. به تازگی از محتویات سال 2019 این بازی عکسی منتشر شده است که به خوبی می‌توان متوجه شد که محتویات این بازی در سال میلادی جاری دقیقا در چه سبکی هستند.

ابتدا باید اشاره کنیم که محتوای بازی Hitman 2 به دو دسته تقسیم می‌شود به‌گونه‌ای که بخشی از محتوای آن برای تمامی کاربران در نظر گرفته شده است و بخشی دیگر از محتوای آن نیز تنها برای کاربرانی در نظر گرفته شده‌اند که نسخه سیلور و گلد ادیشن بازی Hitman 2 را خریداری کرده‌اند. این دسته از کاربران می‌توانند محیط جدید The Bank، نقشه Hantu Port و دو عدد Assignment جدید را به‌صورت رایگان در بهار و تابستان دریافت کنند.

از جمله محتویات انحصاری این بازی که برای کاربران گلد ادیشن در دسترس است می‌توان به‌محیط The Resort، نقشه The Prison و دو عدد Assignment جدید اشاره کرد. انتظار می رود توسعه دهندگان بازی محتویات بیشتری در اختیار دارندگان بازی Hitman 2 قرار دهند. عنوانی که در سال 2018 منتشر شد و توانست موردتوجه علاقمندان به بازیهای ویدئی از جمله اکشن مخفی کاری قرار گیرد.


بیشتر بخوانید

شش بازی رایگان برتر برای iOS در سال 2019

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی