تصویر جدیدی از نوت ۸ منتشر شد

25 تیر 1396
نوت 8

تنها چند هفته به معرفی رسمی گلکسی نوت ۸ باقیمانده و شایعات همچنان پیرامون این گوشی بسیار زیاد است.

امروز تصویر رندر شده جدید از این گوشی به معرض نمایش گذاشته شده است ، البته باید توجه داشت که این تصاویر به‌صورت رسمی تأیید نشده است و صحبت در مورد صحت آن‎ها، غیر ممکن به نظر می‌رسد. هم‏چنین، در یکی از این تصاویر، هیچ دکمه‎ یا سنسوری وجود ندارد؛ به همین جهت، ممکن است این رندرها تنها یک طرح مفهومی از گلکسی نوت ۸ سامسونگ باشند که بر اساس گمانه‎زنی‎های قبلی ارائه شده‌اند.

این تصاویر نشان دهنده نمایشگر اینفینیتی به کار رفته در گلکسی S8 پلاس است و با قضاوت بر اساس این رندرها، حاشیه‎ بسیار کمی در بالا و پایین نمایشگر وجود خواهد داشت و پرچم‎دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۸، از یک نمایشگر کشیده بهره‌مند خواهد شد.

گلکسی نوت ۸ به‌عنوان پرچم‎دار جدید سامسونگ، از قلم حساس به فشار S-Pen استفاده خواهد کرد و به دوربین دوگانه مجهز شده است. حسگر اثر انگشت در این فبلت رده‎بالا و گران‎قیمت، در بدنه پشتی جای گرفته است. سامسونگ تصمیم دارد تا پیش از پایان تابستان، گلکسی نوت ۸ را معرفی و عرضه کند.

محتمل ترین گزینه برای زمان رونمایی از این گوشی ۱ شهریور ماه است، هرچند که هنوز هم خیلی ها بر این باورند که این گوشی تا آخر تابستان هم رونمایی نخواهد شد. به‌هرحال، سامسونگ در تلاش است تا هرچه سریع‎تر فبلت پرچم‎دار جدید خود را ارائه دهد؛ محصولی که قرار است مجدداً اعتماد کاربران را به سری گلکسی نوت جلب کند.

جایزه گلکسی سامسونگ با حمایت از استعدادها در عرصه جهانی

نوت 8

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی