اخبار

تصویر جدیدی از پنل پشتی آیفون ۷ در رنگ صورتی لو رفت

طی هفته‌های اخیر یک مسابقه‌ی جذاب به وجود آمده است که در آن عکاسان سعی می‌کنند زشت‌ترین تصویر لو رفته از آیفون را در فضای مجازی منتشر کنند و ناامیدی را در میان کاربران اپل پراکنده کنند! به‌تازگی تصویر جدیدی از پنل پشتی آیفون ۷ لو رفته است که به نظر می‌رسد تا به الان، صدرنشین جدول این مسابقات باشد!

البته مطمئنا نباید به هیچ‌کدام از این تصاویر لو ‌رفته – حتی آن‌هایی که کیفیت بسیار بالایی دارند و ادعا می‌شود که از محصول واقعی گرفته شده‌اند – اعتماد کنیم، اما خب وقتی‌که یک ویژگی، یک تغییر و یا یک قابلیت در تقریبا تمام این تصاویر و عکس‌های لو‌رفته یکسان باشد و مدام تکرار شود، می‌توانیم تا حدودی متوجه شویم که اپل واقعا قصد دارد که آن تغییر را ایجاد کند.

شاید اگر بخواهیم مهم‌ترین تغییر در آیفون ۷ (iPhone 7) را که تاکنون توسط همه‌ی افشاکنندگان لو رفته است، معرفی کنیم، این تغییر همان حذف شدن نوارهای آنتن از پنل پشتی آیفون ۷ خواهد بود. در عکس جدیدی که دقایقی پیش در اینترنت لو رفته است و عکاس آن ادعا می‌کند که این تصویر متعلق به پنل پشتی آیفون ۷ واقعی است، حذف نوارهای آنتن را دوباره می‌بینید. ابتدا بیایید که یک نگاه کامل و دقیق به این عکس در تصویر زیر داشته باشیم:

 

تصویر جدیدی از پنل پشتی آیفون ۷ در رنگ طلایی سرخ لو رفت

 

نکته‌ی اول این است که عکس لو‌ رفته از پنل پشتی آیفون ۷ ، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد و آثار قابل مشاهده‌ای از ویرایش‌های نرم افزاری یا حتی رندرهای سه‌بعدی در آن دیده نمی‌شود. هرچند که بجز حذف نوارهای آنتن و جابجایی آنها به لبه‌های بالایی و پایینی صفحه (نوارهای سفیدرنگ)، تغییر چندان دیگری هم وجود ندارد که فرد لو‌ دهنده بخواهد برای توجیه آن از حقه‌های عکاسی استفاده کند و کار خود را واقعی جلوه بدهد.

در واقع این تصویر که احتمالا از پروتوتایپ‌های اولیه‌ی آیفون ۷ در خطوط تولید تامین‌کنندگان سخت افزاری اپل گرفته شده است، می‌تواند با نصب ماژول دوربین، لوگوی اپل و البته کمی تمیزکاری به یک محصول واقعی تبدیل شود و احتمالا همان دیوایسی باشد که در اواخر شهریور ماه توسط اپل به روی صحنه می‌رود!

تغییرات در پنل پشتی آیفون ۷ ، بزرگ‌ترین هیجان نسل جدید هستند؟!

راستش را بخواهید در تمام شایعاتی که پیرامون آیفون ۷ تا به حال منتشر شده است، هیچ اثری از وجود قابلیت‌های انقلابی و شگفت‌انگیز در این نسل از آیفون ذکر نشده است. درواقع اکثر کارشناسان و تحلیلگران اعتقاد دارند که اپل سال جاری را بدون هیاهوی خاصی پشت سر می‌گذارد و تمرکز اصلی خود را بر روی ویژگی‌های مهم آیفون سال ۲۰۱۷ خواهد گذاشت.

بنابراین مراسم رونمایی از آیفون ۷ شاید به کسل‌کننده‌‌ترین و غیر هیجان‌انگیز‌ترین رویداد معرفی آیفون در تمام تاریخ اپل تبدیل شود؛ هرچند که هنوز هم معرفی لنز دوگانه در مدل پلاس و احتمالا یک نسخه‌ی پرو می‌توانند کمی هیجان مراسم را بالا ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا