مشخصات فاش شده از تبلت Mercury نوکیا که تولید آن لغو شده است

10 آذر 1394

سال گذشته شرکت نوکیا تایید کرد که اولین تبلت این شرکت با نام N1 ساخته می شود. با این حال نوکیا در بازار گوشی های هوشمند فعالیت جدیدی را نداشته است و ظاهرا تولید تبلت نام برده شده هم لغو شده است.

امروز تصویری از این دستگاه در صفحه توییتر @evleaks منتشر شد که ظاهرا رندری ازآن را نشان می دهد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید تمامی ادعاهای مربوط که تبلت Mercury لغو شده است و بر اساس طراحی آن می توان تصویب کرد که دستگاه طراحی شده در واقع یک فبلت است، اما @evleaks ادعا می کند که این تصویر یک تبلت تمام عیار را نشان می دهد.

متاسفانه هیچ خبری از مشخصات سخت افزاری دستگاه فوق مننتشر نشده است اما وجود برند نوکیا و همچنین رنگ به کار برده شده در آن سخت افزارهای نسبتا بالایی را نشان می دهد. علاوه بر این به نظر می رسد که دوربین های جلویی و عقبی در جای مناسبی قرار گرفته اند و لوگوی مایکروسافت نیز در پشت دستگاه، زیر سنسور دوربین دیده می شود.

آنگونه که پیدا است دستگاه فوق پس از ارائه مایکروسافت توسط نوکیا طراحی شده است، اما این پروژه به نفع تبلت سرفیس مایکروسافت متوقف شده است و در هر صورت فرض ما این است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی