تصویر و اطلاعات لو رفته از اکس‌باکس وان اسلیم

14 ژوئن 2016

به نظر می‌رسد شایعه‌های قبلی در مورد نسخه‌های مختلف کنسول اکس‌باکس وان حقیقت داشته و اکنون شاهد لو رفتن تصویر و اطلاعاتی از آن هستیم.

 

هرچه به زمان شروع کنفرانس‌ها نزدیک‌تر می‌شویم اطلاعات بیشتری خواسته یا ناخواسته فاش می‌شوند. در راستای فاش شدن تصاویری از بازی‌های Recore،  Dead Rising 4 و Titanfall 2، تصویر جدیدی از کنسول اکس‌باکس وان اسلیم که شایعه‌های ساخت و تولید آن به دست مایکروسافت در سطح اینترنت فراوان بود، نیز فاش شد.

 

 اکس‌باکس وان

 

کاربر سایت نئوگف به نام «کاواباتاسان» (KawabataSan) تصویر کاملی از این کنسول را در سایت نئوگف منتشر کرد. این کنسول جدید کوچک‌تر و مکعب‌تر از کنسول اکس‌باکس وان اصلی به نظر می‌رسد. همچنین ظاهرا چیزی شبیه به گیرنده/فرستنده مادون قرمز در پایین کنسول به چشم می‌خورد که ممکن است برای قابلیت‌های کنترل از راه دور مربوط به تلویزیون مورد استفاده قرار گیرد. همچنین سمت راست کنسول نیز حالت بافت مانند به خود گرفته و طرح دار است.

کاربران در انجمن سایت نئوگف مطرح کرده‌اند که اسم رمز این کنسول «ادمانتون» (Edmonton) نام دارد.

همچنین تصویر منتشر شده حاوی اطلاعاتی از اکس‌باکس وان اسلیم نیز است. به عنوان مثال: کنسول جدید ۴۰% کوچکتر از کنسول اصلی بوده و دارای حافظه داخلی با ظرفیت ۲ ترابایت است. علاوه بر آن از HDR و رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند و با یک پایه عمودی جهت ایستاده نگه داشتن دستگاه عرضه می‌شود.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی