اخبار

تعداد کاربران اپل واچ از 100 میلیون عبور کرد

طرفداران گجت‌های پوشیدنی هر سال طرفداران بیشتری نسبت به قبل پیدا می‌کنند. گویی با افزایش قابلیت و بهبود طراحی، افراد سعی دارند با تهیه آنها از یک گجت کاربردی و با قیمت مناسب برخوردار شوند.

به گفته تحلیلگر وب سایت آوالون، نیل سایبارت پیش بینی کرده اکنون تعداد کاربران فعال از 100 میلیون عبور کرده که تعداد قابل توجهی است. اولین مدل اپل واچ در سال 2015 به بازار سرید و سپس به مرور زمان بر تعداد دارندگان ساعت هوشمند اپل واچ افزوده شد.

تنها در سال 2020 بیش از 30 میلیون کاربر به مجموع کاربران اپل واچ اضافه شده و در نهایت این رقم به 100 میلیون رسید. بررسی‌ها مشخص کرده که 10 درصد خریداران آیفون تصمیم گرفتند تا پایان 2020 به تهیه یک دستگاه اپل واچ بپردازند. از آنجایی که ایالات متحده بیشترین کاربر اپل هستند، از این رو آمار فروش نیز در منطقه امریکای شمالی بسیار بالا و سریع‌تر در مقایسه با برخی مناطق دیگر بود.

آمار کاربران اپل واچ هر سال بیشتر می‌شود

با این حساب باید انتظار داشت همچنان بر تعداد کاربران اپل واچ افزوده شود. ساعت هوشمندی که ویژگی‌های مختلفی در اختیار مخاطب قرار داده و تجربه کاربری خوبی رقم می‌زند. آخرین مدل اپل واچ سری 6 بود که با تغییراتی محدود نسبت به نسل پیشین از راه رسید.

این ساعت هوشمند در نسل بعدی احتمالا طراحی بهبودیافته و برخی قابلیت جدید دریافت خواهد کرد. باید منتظر ماند تا اپل در آینده نزدیک آمار دقیق تعداد کاربران فعال اپل واچ را رسما اعلام کند. پیش بینی شده ساعت اپل واچ سری 7 در سپتامبر سال جاری 2021 در کنار سری آیفون 13 رونمایی شود. به هر حال باید منتظر ماند تا اطلاعات کامل را شرکت اپل ارائه دهد.

امکانات حرفه‌ای ساعت هوشمند و هدفون بی سیم جدید هوآوی برای ورزشکاران

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟