تعویق به‌روزرسانی ال‌جی V30 به اندروید ۸

20 فروردین 1397

تعویق به‌روزرسانی ال‌جی V30 به اندروید ۸

بر اساس توئیتی که از یکی از تسترهای محصول T-Mobile در روز جمعه عرضه شد، نسخه تلفن همراه هوشمند ال‌جی V30 این اپراتور آمریکایی قرار بود تا در طی هفته جاری به اندروید اوریو به‌روزرسانی شود. با این حال، این تلفن همراه هوشمند باید برای دریافت به‌روزرسانی یاد شده ابتدا ساخت اندروید جدیدی را دریافت کند و سپس برای دریافت به‌روزرسانی اندروید اوریو آماده شود. تمامی این‌ها عرضه به‌روزرسانی یاد شده برای ال‌جی V30 را در حدود دو هفته به تعویق خواهد انداخت.

لازم به ذکر است که نسخه ورایزن این تلفن همراه هوشمند به‌روزرسانی اندروید ۸ را در ماه گذشته میلادی دریافت کرد و البته ال‌جی V30 قفل شده بر روی اپراتور AT&T نیز هم‌اکنون می‌تواند به اندروید ۸ به‌روزرسانی شود. اندروید اوریو شامل قابلیت‌هایی نظیر ویژگی تصویر در تصویر است. این قابلیت به کاربران این اجازه را می‌دهد که درحالی‌که در حال انجام کاری با نرم‌افزار دیگر در پس‌زمینه هستند بتوانند بر روی صفحه‌نمایش تلفن همراه به مشاهده ویدیوهای موردعلاقه خود نیز بپردازند. تلفن‌های مجهز به اندروید اوریو از قابلیت نقطه‌های اعلانات نیز بهره می‌برند که بر روی صفحه خانه آیکون‌های نرم‌افزارهایی قرار می‌گیرند که اعلانات خوانده نشده‌ای را برای عرضه به کاربر دارند.

مطالب مرتبط:

کاربران بعد از نصب اندروید اوریو بر روی ال‌جی V30 منوی تنظیمات کم‌رنگ‌تری را مشاهده می‌کنند که تنظیمات مربوط به‌تمامی این قابلیت‌های جدید را در خود جای داده است. همچنین این به‌روزرسانی به کاربران اجازه می‌دهد تا با کشیدن اعلانات تلفن همراه هوشمند به سمت راست یا چپ، آن‌ها را به حالت خواب فروببرند. با انجام این کار اعلانات به‌صورت پیش‌فرض به مدت یک ساعت اصطلاحا به خواب می‌روند اما کاربران می‌توانند به‌صورت دستی این مدت را به ۱۵ دقیقه، ۳۰ دقیقه و ۲ ساعت نیز کاهش یا افزایش دهند.

پنجمین دوره المپیاد ملی مهارت‌های خدمات برگزار می‌گردد

زمانی که به‌روزرسانی اندروید ۸ را برای ال‌جی V30 خود دریافت کردید در ابتدا مطمئن شوید که به شبکه وای‌فای وصل هستید و سپس باتری تلفن همراه هوشمند خود را به‌صورت کامل شارژ گرده و به‌روزرسانی یاد شده را دانلود و سپس نصب کنید.


مطالعه بیشتر:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی