تقاضا برای گوشی گلکسی اس ۷ اج افزایش یافته است

همان‌طور که احتمالا باخبر هستید، شرکت سامسونگ فراخوانی دوم گوشی گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) را رسما اعلام کرده است. گرچه بعضی از اپراتورها و فروشگاه‌های خرده‌فروشی بزرگ پیش‌دستی کرده و از قبل، این گوشی را تعویض می‌کردند. حالا خبر رسیده که در طرح جایگزینی تقاضا برای گوشی گلکسی اس ۷ اج افزایش یافته است.

سامسونگ فراخوانی دوم گوشی گلکسی نوت ۷ را رسما اعلام کرده و تولید آن را متوقف ساخته است. هم اکنون کاربران می‌بایست گوشی گلکسی نوت ۷ خود را از هر نوعی که باشد به نمایندگی‌های مجاز یا اپراتورهایی که از آنها خریداری کرده‌اند تحویل دهند. در این طرح دو گزینه پیش روی کاربران قرار خواهد گرفت. این که گوشی را تحویل داده و هزینه خود را دریافت نمایید و یا این که با ارائه نوت ۷، یک گوشی دیگر از برند سامسونگ (یا یک گوشی تحت قرارداد با اپراتورها در صورتی خریداری از آنها) را دریافت نمایید.

از طرفی جالب است بدانید که در صورت ارائه گوشی، ۲۵ دلار جایزه از سوی سامسونگ دریافت خواهید کرد. از طرفی اگر به برند سامسونگ وفادار مانده و یک گوشی دیگر مانند گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج را انتخاب کنید، ارزش این جایزه به ۱۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

بر اساس پیش‌بینی‌های به عمل آمده از سوی تحلیل‌گران باتجربه و معتبر، بسیاری از صاحبان گلکسی نوت ۷ در طرح جایگزینی، از این برند کره ای کوچ خواهند کرد. اما جالب است بدانید که آمارهای واقعی چیز دیگری را نشان می‌دهند. در حقیقت بیشتر کاربران گلکسی نوت ۷ به این برند وفادار مانده و دوباره یک گوشی هوشمند دیگر از این کمپانی بزرگ و مشهور را انتخاب کرده‌اند.

از آن جایی که حرفه‌ای و سطح بالاترین گوشی پس از نوت ۷، سری گلکسی اس ۷ بودند و نسخه اج این سری شباهت بسیار زیادی به آن فبلت داشت، هم اکنون تقاضا برای گوشی گلکسی اس ۷ اج بالا گرفته و سامسونگ نیز در حال تولید بیشتر این نسخه است. در واقع بر اساس گزارشات منتشر شده بیشتر کاربرانی که گلکسی نوت ۷ خود را تحویل داده‌اند (نزدیک به ۹۰ درصد) به صورت رایگان گوشی گلکسی اس ۷ اج را دریافت کردند. این موضوع رسما از سوی فروشگاه‌های خرد‌هفروشی تایوان تایید شده است. گرچه هنوز اطلاعات و آمارهای مربوط به کشورهای دیگر همچون ایالات متحده منتشر نشده است.

از طرفی خبر رسیده است که شرکت سامسونگ نیز به طور جدی در حال تولید بیشتر گوشی‌های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج است. زیرا انبار بسیاری از اپراتورهای مخابراتی تحت قرارداد و فروشگاه‌های خرده‌فروشی خالی شده و حالا نیاز به این دو نسخه احساس می‌شود.

شرکت سامسونگ اعلام کرده است که در تایوان هر کاربری که گوشی گلکسی نوت ۷ را خریداری کرده باشد، می‌تواند به فروشگاه‌های تحت قرارداد یا اپراتورهای این کشور مراجعه کرده و به طور رایگان گوشی نوت ۷ خود را تعویض کرده یا هزینه اولیه خود را دریافت نماید. البته در این کشور کاربرانی که گوشی گلکسی اس ۷ اج یا گلکسی نوت ۵ را انتخاب کنند، ۹۵ دلار جایزه خواهند گرفت.

همان‌طور که می‌دانید گلکسی نوت ۷ گران‌تر از دیگر گوشی‌های هوشمند این شرکت بود. البته کاربران نمی‌بایست در این حیطه نگرانی خاصی داشته باشند زیرا سامسونگ قول داده است در صورت تعویض گوشی، اختلاف قیمتی آن را نیز بپردازد. در صورت تعویض نوت ۷ با گوشی گلکسی اس ۷ اج، ۱۲۵ تا ۱۵۵ دلار و با گوشی گلکسی نوت ۵ مبلغی بین ۱۲۵ تا ۲۲۰ دلار دریافت خواهید کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید