اخبار

تلفن های هوشمند آنر به سیستم عامل HarmonyOS آپدیت می شود

هوآوی در نظر دارد بزودی سیستم عامل هارمونی 2.0 را با ویژگی‌های برجسته معرفی و عرضه کند.  هواوی رسماً اعلام کرد که کنفرانس راه اندازی محصول جدید HarmonyOS و Huawei را در 2 ژوئن به صورت کامل صحنه برگزار خواهد کرد. در این رویداد ، این شرکت رسماً از HarmonyOS 2.0 رونمایی خواهد کرد. در این رویداد ، Huawei همچنین اولین دسته از دستگاه ها را برای دریافت این به روز رسانی اعلام می کند. طبق گزارشات، اولین دسته از این دستگاه ها شامل سری Pua هواوی ، سری Mate40 ، MateX2 ، سری nova8 و MatePad Pro خواهد بود. با این حال ، این تنها دستگاه هایی نیستند که این به روزرسانی را دریافت می کنند. دسته دوم و حتی سوم دستگاه ها برای دریافت این به روزرسانی وجود دارد. جالب اینجاست که تلفن های هوشمند Honor نیز واجد شرایط این به روزرسانی هستند.

در کنفرانس 2 ژوئن ، این شرکت همچنین زمان به روزرسانی برای گروه های مختلف را اعلام خواهد کرد. با نگاهی به مدل های دسته اول ، بدیهی است که فقط جدیدترین تلفن های هوشمند هواوی در حال حاضر به روزرسانی HarmonyOS را دریافت می کنند.

زمان و دسته اکران به سریال هایی مانند Mate ، P ، nova و سایر موارد اولویت خواهد داد. پس از این موارد ، سری Honor Digital و V نیز به روزرسانی می شوند. هواوی کاربران قدیمی آنر را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از این شرکت در نظر می گیرد. به گفته سازنده چینی ، این کاربران را فراموش نخواهد کرد. هواوی به کاربران قدیمی Honor اطمینان می دهد که نسخه HarmonyOS آنها آماده است. در کنفرانس 2 ژوئن ، اطلاعات بیشتری در مورد HarmonyOS برای گوشی های هوشمند Honor کسب خواهیم کرد. وقتی می گوییم “Honor Old Users” ، منظور ما کاربران تلفن های هوشمند Honor است که قبل از فروش Huawei Honor منتشر شده بودند.

علاوه بر این ، Huawei HarmonOS را در فروشگاه تجربه خود به نمایش می گذارد. همه کاربران Huawei می توانند از این سیستم در فروشگاه تجربه Huawei’s احساس کنند.

از اواخر آوریل سال جاری ، Huawei یک آزمایش عمومی در مقیاس کوچک HarmonyOS را آغاز کرد. این آزمایش فقط برای چند توسعه دهنده بود اما نتایج مورد توجه بسیاری از صنعت قرار گرفت. طی چند ماه گذشته این شرکت تعداد توسعه دهندگانی را که بتا دریافت می کنند افزایش داده است.

هواوی برای چندین علامت تجاری مرتبط با HarmonyOS و HongmengOS اقدام کرده است. Hongmeng در واقع نسخه چینی HarmonyOS است. در حالی که علائم تجاری “هارمونی” هیچ مشکلی نداشتند ، اما در ابتدا Hongmeng از بین نرفت. گزارش هایی وجود داشت که پس از ثبت نام تجاری “Hongmeng” در سال 2019 ، وضعیت علامت تجاری به بررسی رد در سال 2020 تغییر یافت. با این حال ، مسائل مربوط به عدم پذیرش اکنون یک معامله تمام شده است. Huawei رسماً مشکلات مربوط به مارک تجاری را با فناوری Huizhou Qibei حل و فصل کرده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا