عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

تماشا کنید: این روبات گوگل لگ‌های اندروید را پیش از انتشار آن کشف می‌کند!
۸ تیر ۱۳۹۴|
0 نظر
Zanyar_98

 

 

 

یکی از مسائلی که کاربران اندروید از ابتدا با آن مواجه بودند این بود که رابط کاربری آن حین کار تأخیرهایی داشت. گوگل با آپدیت‌هایی که در طی سال‌ها معرفی کرد بهبودهایی در این زمینه ایجاد نمود، اما تنها از زمان اندروید ۴.۱ جلی‌بین بود که گوگل لگ‌های رابط کاربری اندروید را جدی گرفت و با معرفی پروژه‌ای به نام “پروژه کره” به ایجاد یک بهینه سازی عمده پرداخت.

 
مسلماً در شرکت گوگل عده‌ای ننشسته‌اند که به صورت بی وقفه با گوشی اندرویدی‌شان کار کنند تا ببینند آیا همه چیز روان و بدون لگ اجرا می‌شود یا خیر. اما تا به حال به این فکر کرده‌اید که آن‌ها چطور این کار را انجام می‌دهند؟ در واقع یک روبات این کار را انجام می‌دهد. روباتی موسوم به “کروم تاچ بات” که توسط شرکت OptoFidelity ساخته شده می‌تواند در حین کار با صفحه نمایش لمسی هر گونه لگ را ارزیابی نماید.

 

 

 

 

همانطور که در ویدئو بالا مشاهده می‌کنید، این ربات به خوبی با صفحه نمایش لمسی کار کرده و برای سنجش زمان لگ‌ها، به شکل بی‌وقفه به انجام یک سری آزمایش‌ها می‌پردازد. لگ‌ها بررسی می‌شوند و گوگل تلاش می‌کند مواردی که غیر طبیعی هستند را برطرف کند.

 
با توجه به این که صفحه نمایش لمسی مهم‌ترین ابزار ارتباطی ما با تلفن هوشمند یا تبلت‌مان است، جای تعجب نیست که گوگل چنین آزمایش‌های دقیق و سختی را انجام می‌دهد. می‌توان امیدوار بود که نسخه‌های بعدی اندروید روان‌تر از همیشه کار کنند.

 

 
فارنت


برچسب ها
مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید