تماشا کنید: وقتی برادران اکسپریا Z5 در ظرفی از نوشابه غوطه ور میشوند!

23 نوامبر 2015
فاش شدن عکس‌های تبلیغاتی از اکسپریا زد 5 پلاس سونی,عکس‌های تبلیغاتی,عکس‌های تبلیغاتی از اکسپریا زد 5,تبلیغاتی از اکسپریا زد 5 پلاس سونی,اکسپریا زد 5,sony,سایت خبری موبایلستان

اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact همانند هر گوشی دیگری از خانواده Z، موفق به اخذ استاندارد های مقاومت در برابر آب شدند. وقتی صحبت از استاندارد IP68 به عنوان بالاترین استاندارد مقاومت در برابر آب میشود، یعنی نفوذ مایعات به درون دستگاه به طور کامل مسدود شده است.

شاید ما ویدئوهای مختلفی از تست مقاومت در برابر نفوذ آب را از گوشی های اکسپریا دیده باشیم. اما کم و بیش برخی تست های دیگر هستند که گوشی های ضد آب سونی را با روشی دیگر به چالش میکشانند. یکی از این چالش ها که در گذشته نیز بعضا شاهد آن بودیم، تست مقاومت در برابر نفوذ مایعات مختلف از جمله نوشابه است.

امروز دو ویدئو از اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact را تماشا خواهیم کرد که در آنها پرچمداران سونی در ظرفی از نوشابه غوطه ور میگردند. البته در تست اکسپریا Z5 مجری این آزمایش به نوشابه بسنده نمیکند و در ظرف مربوط مقداری قند را نیز حل میکند.

هر دو ویدئو جذابیت قابل توجهی دارند که به شما توصیه میکنیم حتما هر دوی آنها را تماشا کنید. با این ویدئوها یک بار دیگر ما و شما به مقاومت بالای گوشی های اکسپریا در برابر نفوذ مایعات ایمان می آوری

غوطه ور شدن اکسپریا Z5 Compact در ظرف نوشابه

غوطه ور شدن اکسپریا Z5 Compact در ظرف نوشابه

غوطه ور شدن اکسپریا Z5 در ظرف نوشابه

غوطه ور شدن اکسپریا Z5 در ظرف نوشابه

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی