تمامی کاربران قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸٫۱ خواهند بود

21 فروردین 1395

یکی از مهندسین تیم ویندوز اینسایدر در توییتی اعلام کرده که تمامی کابران قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸٫۱ خواهند بود. درواقع این قضیه را می‌توان حرکتی مثبت از سوی مایکروسافت در جذب بیشتر مخاطبینش دانست.

ویندوز ۱۰ موبایل ماه گذشته شاهد یک بروزرسانی بود که بر اساس آن تمامی کاربران ناراضی قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸٫۱ خواهند بود. بنابر این اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که چندان از نصب ویندوز ۱۰ موبایل بر روی گوشیتان رضایت ندارید، همین حالا می‌توانید به نسخه قبلی سیستم عامل موبایلی مایکروسافت بازگردید.

ازگشت از ویندوز 10 موبایل به ویندوزفون 8.1

در حال حاضر آخرین سیستم عامل موبایلی مایکروسافت در دسترس بسیاری از کاربران نیست و مایکروسافت نیز این خبر را تأیید کرده که قصد ندارد گوشی‌های جدیدی را به لیست پشتیبانی کنندگان ویندوز ۱۰ موبایل اضافه کند. مگر آنکه شما خوش شانس بوده باشید تا بتوانید ویندوز ۱۰ را از طریق یک فایل OTA بر روی گوشیتان نصب کرده باشید. بدون شک ویندوز ۱۰ موبایل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. مایکروسافت نیز طی مراسم بیلد ۲۰۱۶ این نکته را گفته است که در سال جاری برنامه‌های زیادی برای کاربران این سیستم عامل خواهد داشت.

اما ممکن است در این بین بسیاری از افراد رضایت کافی را از ویندوز ۱۰ موبایل نداشته باشند. به همین دلیل یکی از مهندسین تیم ویندوز اینسایدر در یک توییت به این نکته اشاره کرده که تمامی کاربران قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸٫۱ خواهند بود. این بدان معناست که مایکروسافت دست از یک دندگی خودش جهت استفاده تمامی کاربران از تازه ترین سیستم عاملش برداشته است. همواره مایکروسافت به این متهم است که کاربرانش را مجبور به استفاده از سیستم عامل جدیش می‌کند. چنین حرکتی می‌تواند به کمپانی مایکروسافت کمک کند تا بتواند قشر بیشتری از مردم را به سمت خودش بکشاند.

شرط غیرقانونی یک اپراتور موبایل برای منع ترابردپذیری به اپراتور های مجازی

لازم به ذکر است کاربران گوشی‌های ویندوزی می‌توانند از طریق ابزار Device Recovery سیستم عامل گوشی خود را از ویندوز ۱۰ به ویندوزفون ۸٫۱ فلش کنند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی