در کوتاه‌ترین زمان اپلیکیشن خود را توسعه دهید

03 خرداد 1397
در کوتاه‌ترین زمان اپلیکیشن خود را توسعه دهید

پرداخت اشتراکی چارخونه درآمد شما را افزایش می‌دهد

 

چارخونه، بازار جامع محتوای دیجیتال ایرانی است که دسترسی سریع، آسان و امن به بیش از ۱۶۵ هزار برنامه، بازی و محتوای متنوع و باکیفیت موبایلی را برای میلیون‌ها کاربر اندرویدی فراهم کرده است.

بازار اندرویدی چارخونه، علاوه بر برنامه‌های کاربردی ، بازی‌های موبایل و سایر انواع محتوای دیجیتالی از قبیل موسیقی، فیلم، کتاب و نشریات را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

همه توسعه دهندگان و تولیدکنندگان محتوای دیجیتال اعم از حقیقی و حقوقی می‌توانند به عنوان شریک تجاری با چارخونه به آسانی همکاری کنند و محصولات خود را از طریق چارخونه به کاربران عرضه کنند.

چارخونه علاوه بر فراهم آوردن شیوه‌های متنوع پرداخت آنی (On-Demand) شامل  درگاه بانکی، کارت شارژ چارخونه و شارژ ایرانسل؛ امکان پرداخت اشتراکی اپراتوری (subscription) را نیز برای نخستین بار در ایران فراهم شده است. مزیت کلیدی چارخونه، پرداخت اشتراکی از شارژ سیم کارت ایرانسل است.

پرداخت اشتراکی چارخونه جدیدترین شیوه پرداخت موبایلی است که همه توسعه دهندگان (حقیقی یا حقوقی) می‌توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند و به درآمدی پایدار و رو به رشد برسند.

در چارخونه سیم‌کارت کاربران ایرانسل نقش کیف پول آن‌ها را بازی می‌کند. به این ترتیب کاربران می‌توانند با اعتبار موجود در سیم‌کارت خود، برنامه ، بازی یا محتوای مورد نظرشان را خریداری کنند و از طریق آن پرداخت های درون برنامه ای خود را انجام دهند و یا مشترک آن برنامه، بازی و یا بخش شوند.

علاوه بر این، اگر سیم‌کارت کاربر شارژ ریالی نداشته باشد، وی می‌تواند به صورت نسیه محتوا، بازی و یا برنامه مورد نظرش را خریداری کند و هزینه آن پس از شارژ مجدد سیم‌ کارت از حساب او کسر خواهد شد.

کسب اطلاعات زیاد با استفاده از Google Search روی گوشی های هوشمند

از دیگر برنامه های چارخونه برای توسعه دهندگان و ناشران محتوای دیجیتال، ارایه خدمات مشاوره کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات دیجیتال و خدمات مشاوره فنی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نشانی developer.charkhoneh.com مراجعه کنید.‌

 


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی