تولید بازی Rise of the Tomb raider نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ همچنان ادامه دارد

15 تیر 1395

با اینکه سال گذشته میلادی مشخص شد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Rise of the Tomb Raider تعطیلات سال نوی میلادی امسال منتشر می‌شود، اما سکوت کریستال داینامیکس، سازنده‌ی این بازی باعث ایجاد شایعاتی در مورد توقف تولید محصول شده است. به تازگی مسئولین استودیو از طریق فروم رسمی اسکوئر انیکس به این شایعات خاتمه دادند.
بازی Rise of the Tomb Raider، سال گذشته میلادی طبق قرارداد انحصار زمانی بین مایکروسافت و اسکوئر انیکس، فقط برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد. این انحصار زمانی باعث شد تا اسکوئر انیکس بتواند زمانی را برای عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ هم مشخص کند و ضمن تایید انتشار جدیدترین ماجراجویی‌های لارا کرافت برای کنسول نسل هشتمی سونی، اعلام کردند که این بازی در تعطیلات آخر سال ۲۰۱۶ عرضه می‌شود. با این حال، از زمان اعلام این موضوع، دیگر هیچ خبر خاصی از نسخه PS4 بازی نشد و حتی در رویداد E3 2016 صحبتی از آن به میان نیامد. همین مسئله سبب ایجاد برخی شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال لغو ساخت بازی شد.
سکوت مسئولان کریستال داینامیکس آنچنان طول نکشید و حالا از طریق فروم رسمی کمپانی اسکوئر انیکس، به شایعات پیش آمده پایان دادند و اعلام کردند که بازی همچنان در دست ساخت است و طبق برنامه‌ریزی قبلی منتشر خواهد شد:

همانطور که قبلا مشخص شده بود، بازی Rise of the Tomb Raider برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در تعطیلات آخر سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

کریستال داینامیکس هیچ اطلاعات دیگری در مورد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی ارائه نداده است. آیا این نسخه چیزی اضافه نسبت به نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پی‌سی خواهد داشت؟ آیا شاهد ارتقا گرافیکی خاصی نسبت به نسخه‌های ایکس‌باکس و پی‌سی در پلی‌استیشن ۴ خواهیم بود؟
قابل ذکر است که نسخه‌ی پی‌سی بازی Rise of the Tomb Raider ابتدای سال ۲۰۱۶ عرضه شد.
نظر شما در مورد یک سال تاخیر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی چیست؟ آیا شما حاضر به تهیه‌ی Rise of the Tomb Raider هستید؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

بهترین تبلت های مناسب برای بازی

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟