تیم کوک: آینده اسمارت‌فون‌ها با هوش مصنوعی گره خورده است!

16 آگوست 2016

تیم کوک در مصاحبه مفصلی که با روزنامه واشنگتن پست داشته از خود و محصولات اپل گفته است. این مصاحبه موضوعات مختلف همچون مرگ استیو جابز، کاهش سهم اپل در بازار اسمارت‌فون، پیچیدگی‌های رهبری اپل و … را در بر می‌گیرد.

کوک با اعتماد بنفس سوالات سخت همچون استراتژی اپل برای آینده،‌ منبع درآمد اپل و … را پاسخ داد. کوک معتقد است که بازار اسمارت‌فون به دلیل یک به یک بودن، منحصر بفرد بوده و از نقطه نظر محصولات الکترونیکی، بازاری بسیار عالی است. او همچنین درباره آینده نیز سخن گفت. او می‌گوید:

 

هوش مصنوعی گوشی‌ها را به محصولاتی اجتناب ناپذیرتر تبدیل می‌کند. میزان عملکرد به شدت بالا رفته و در کوتاه مدت یا میان مدت، جایگزینی برای آن وجود نخواهد داشت. گرچه اقتصاد جهانی وضعیت خوبی ندارد، اما بازار اسمارت‌فون بهترین بازار دنیاست و فرصت‌های زیادی در آن وجود دارد. در طول زمان من قانع شده‌ام که روزی هر شخص روی زمین یک اسمارت‌فون خواهد داشت.

 

کوک درباره استیو جابز گفت که او تعویض ناپذیر است. او گفته که اپل کارهای زیادی در پشت پرده در زمینه واقعیت افزوده انجام می‌دهد. او همچنین به پتانسیل‌های زیاد سیری اعتقاد دارد. تیم کوک می‌گوید:

سیری بسیار بهتر شده است. سیری حتی می‌تواند چهره‌ها را در تصویر تشخیص دهد و تصاویر را در یک آلبوم قرار دهد.

او مصاحبه را با صحبت درباره افزایش بودجه تحقیق و توسعه اپل به پایان رساند.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی