ثبت آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با همکاری همراه اول

02 فوریه 2019
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حمایت ویژه همراه اول برگزار شد

همانطور که در خبرهای سایت موبایلستان نیز حتما خوانده اید، همراه اول طی چند ماه گذشته به اقدامات حامیانه توجه خیلی بیشتری نشان داده است و در سیاست های مسوولیت اجتماعی خود، توجه ویژه ای به مقوله هنر و فرهنگ داشته که حمایت از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر یکی از برجسته ترین اقدامات اپراتور اول در این زمینه به شمار می رود.

بر همین اساس صبح روز دوشنبه ۸ بهمن ماه در مراسم نشست خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر که با حضور مدیرکل ارتباطات همراه اول و ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره و جمعی از خبرنگاران در پردیس ملت تهران برگزار شد، از پوستر همراه اول با شعار «همراه اول، حامی هنر ایران زمین» رونمایی شد.

 

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حمایت ویژه همراه اول برگزار شد

 

در این مراسم، شاهین آرپناهی با تاکید بر اینکه همراه اول همیشه حامی آثار فاخر هنری و فرهنگی بوده است، گفت :

خیلی خوشحالم که امروز در کنار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر هستیم که در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حتماً جشنواره خاصی خواهد بود. این اولین ورود همراه اول به حوزه های محتوایی، هنری و فرهنگی نبوده و قطعاً آخری هم نخواهد بود و بنای ما در حوزه حمایتگری و مسوولیت اجتماعی این است که بیش از گذشته به این مقوله بپردازیم.

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره سی و هفتم نیز با اشاره به اینکه افتتاحیه جشنواره ۹ بهمن ماه و اختتامیه ۲۲ بهمن ماه خواهد بود، بیان داشت:

قرار است ۱۳ بهمن ماه مهمانی بزرگی با حضور تمامی کسانی که در ۳۷ سال اخیر سیمرغ برده اند برگزار شود. وی افزود: در این دوره جهت رفاه حال بازدیدکنندگان و اصحاب رسانه، همراه اول پردیس ملت را بصورت ویژه تحت پوشش ارتباطی خود قرار داده است.

لازم به ذکر است سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور ۴۵ فیلم برگزار می شود و ۱۴ سینما در تهران و بیش از ۵۰ سینما در سایر شهرستان های کشور آماده اکران فیلم های این دوره هستند.

جایزه ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به همراه اول رسید

نظرسنجی آرای مردمی با حمایت همراه اول

هرساله سازمان های مختلفی برای اسپانسرینگ جشنواره به سازمان سینمایی کشور پیشنهاد می دهند، اما امسال همراه اول، بزرگترین اپراتور کشور در بین دیگر سازمان ها به عنوان حامی جشنواره انتخاب شد و این اپراتور مسئولیت پشتیبانی و ثبت آرای مردمی را نیز بر عهده دارد.

بر این اساس همراه اول به دو صورت، آرای مردمی این جشنواره را پشتیبانی می کند :

1. ثبت آرای مردمی

ثبت آرای مردمی طی همه جشنواره ها انجام شده است، اما امسال همراه اول با پشتیبانی از این نظرسنجی و با استفاده از سیستم USSD برای شرکت در رای‌گیری، کد  #7*710*  را شماره‌گیری و با طی کردن مراحل از طریق تلفن همراه آرای مردمی را ثبت می کند. البته علاوه بر این روش، مخاطبان می توانند با استفاده از اپلیکیشن رای مردمی و اسکن کردن QRCode روی بلیط، نسبت به ثبت رای خود از بین 5 گزینه موجود اقدام کنند.

2. انتخاب بهترین در تمام ادوار گذشته

همراه اول برای اولین بار در طول 37 جشنواره، اقدام به رای گیری برای انتخاب بهترین ها در تمام ادوار گذشته کرده است. این رای گیری در سه دسته “بهترین فیلم”، “بهترین بازیگر مرد” و “بهترین بازیگر زن” در 36 دوره گذشته انجام می شود. این رای گیری از طریق اپلیکیشن روبیکا و با پشتیبانی همراه اول انجام می شود و مخاطبان سینما و علاقمندان به هنر می توانند به بهترین بازیگر زن، مرد و فیلم سینمایی رای بدهند.

 

 


بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی