جاروبرقی بوش که با کمک تلفن همراه کار می‌کند

جاروبرقی بوش که با کمک تلفن همراه کار می‌کند

جاروبرقی بوش که با کمک تلفن همراه کار می‌کند

 کمپانی بوش را می‌توان جزو محبوب‌ترین و البته خلاق‌ترین کمپانی فعال در زمینه لوازم خانگی دانست. این کمپانی به‌تازگی در کنفرانس IFA برلین به معرفی جاروبرقی هوشمند جدیدی به نام Roxxter دست زد. این جاروبرقی را می‌توان به‌عنوان اولین دستگاه کوچکی دانست که از نرم‌افزار Home Connect این کمپانی پشتیبانی می‌کند.

همان‌طور که انتظار می‌رود که دستگاه ویژگی‌های بسیار زیادی در خود جای داده است. برای مثال، دوربین دیجیتال موجود در این دستگاه می‌تواند ویدیوهای ضبط شده را مستقیما به تلفن همراه هوشمند شما ارسال کند. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا شرایط داخل خانه را از راه دور و به کمک این نرم‌افزار بررسی کند. همچنین این دستگاه به نحوی طراحی شده است که از دستورات گفتاری دستیار هوشمند آلکسا نیز پیروی می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های Roxxter می‌توان به توانایی اسکن کردن شرایط محیطی این دستگاه اشاره کرد که با انجام این کار تا جای ممکن از برخورد با این وسایل دوری می‌کند. همچنین روبات در نظر گرفته شده برای این دستگاه هوشمند به کاربر نقشه‌ای از محیط خانه را ارائه می‌کند و کاربر می‌تواند به‌راحتی با غیرفعال کردن برخی از مکان‌ها از تمیز کردن آن‌ها توسط این جاروبرقی جلوگیری کند. برای مثال کاربر می‌تواند تعیین کند که این جاروبرقی اتاق کودک را به دلیل وجود قطعات کوچک اسباب‌بازی و احتمال مکیده شدن آن‌ها توسط جاروبرقی، تمیز نکند.

این فناوری دارای قابلیت‌های فراوانی جهت پیشرفت مجهز است که به موجب آن ممکن است بتوان این دستگاه را به سیستم‌های اینترنت اشیاء نیز متصل ساخت. در حال حاضر کمپانی بوش اطلاعاتی در زمینه قیمت و در دسترس قرار گرفتن Roxxter سخنی به میان نیاورده است. البته هنوز قیمت گذاری این محصول مشخص نشده است ولی تخمین های انجام شده در این زمینه نشان از این دارند که قاعدتا قیمت درخواستی برای این جاروبرقی بسیار پیشرفته و هوشمند چندان ارزان نخواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی